fbpx

Jumts ir ēkas viena no svarīgākajām sastāvdaļām, kam Jūsu māja jāpasargā jebkuros apstākļos!

Latvijā Nr.1 no iecienītākajiem jumtu segumiem kļuvušas bezazbesta šķiedrcementa viļņplāksnes Cembrit. Klienti, kas iegādājušies šo jumta segumu, spējuši novērtēt šī jumta kvalitāti, patīkamo vizuālo izskatu, vieglo montāžu un pievilcīgo cenu!

Cembrit Eurofala šķiedrucementa loksnes ir dabīgs jumta segums, kas piemērots gan privātmājām, gan daudzīvokļu ēkām, gan dažādām ražošanas un lauksaimniecības ēkām. Šīs loksnes var izmantot gan pie jaunu ēku celtniecības, gan renovējot jau esošās ēkas. Pēc dāņu tehnoloģijas izstrādātās Polijā ražotās zīmola Cembrit bezazbesta šīfera viļņotās loksnes var iegādāties būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā vai sazinoties ar uzņēmumu Vinteko.

Ievērojot ilgtspējīgas ražošanas principus, Cembrit jumta segums tiek ražots no videi draudzīgiem materiāliem, pielietojot īpašu ražošanas tehnoloģiju. Cembrit bezazbesta šīfera jumta loksnes sastāvā ietilpst cements, krīts, PVC, šķiedras, celuloze, mikrosmiltis. Pateicoties cementam, kā loksnes galvenajai sastāvdaļai, tai piemīt visas cementam raksturīgās pozitīvās īpašības, mehāniskā un ķīmiskā izturība, kā arī noturība pret laika apstākļiem- lietu, salu, krusu, UV stariem. Visu šo īpašību kopums padara Eurofala loksnes par celtniecības materiālu, kura kalpošanas laiks ir 50 un vairāk gadu. Tieši tāpēc, ēkai izvēloties kvalitatīvus materiālus, varēsiet būt drošs, ka ēka kalpos ne tikai Jums, bet arī nākamajām paaudzēm!

Cembrit sastāvā esošais šķiedrcements šī seguma viļņotajām loksnēm piešķir vairākas izcilas īpašības! Šis jumta segums spēj uzņemt un iztvaikot lielu mitruma daudzumu– aptuveni 20% no sava svara. Tāpēc ieklājot bezazbesta šīfera viļņotās loksnes, bieži vien papildus nav jāieklāj pretkondensāta plēve, kas ir ekonomiski izdevīgi, jo ļauj ietaupīt izmaksas. Jāievēro gan tas, ka pretkondensāta plēvi var neieklāt vienīgi tādos gadījumos, ja jumta konstrukcija ir pareizi izveidota- ar kori un karnīzēm, caur kurām notiek gaisa apmaiņa. Tāpat šis jumts ir lieliski izturīgs pret ķīmiskā vielām. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja jāizvēlas jumta segums, kas īpaši piemērots lauksaimniecības ēkām un vietām, kur tiek uzglabātas ķimikālijas. Telpās, kur uzturas lopi, no dzīvnieku urīna izdalās amonjaks, kas salīdzinoši īsā laikā sabojā gandrīz jebkuru jumta segumu. Piemēram, metāla jumts sarūsē 10 gadu laikā. Tādēļ šādām ēkām ir jāizvēlas jumts, kas nereaģē ar ķīmiskām vielām. Tāpat fermu telpās, kurās mīt dzīvnieki, izdalās daudz mitruma. Bezazbesta šīfera jumta segumam Cembrit mitrums iztvaiko un neveidojas kondensāts!

Cembrit piedāvā arī papildus iespēju – mājai projekta stadijā var pasūtīt bezazbesta šīfera loksnes ar jau apgrieztiem stūriem un izurbtiem skrūvju caurumiem, kur ieskrūvēt skrūves. Tad jumta ieklāšanas process būs vēl vienkāršāks. Turklāt šādi sagatavotas Cembrit bezazbesta šīfera viļņotās loksnes cenas ziņā nav dārgākas, vienīgi jārēķinās, ka tās piegādās divu, trīs nedēļu laikā.

Lai nodrošinātu to, ka jumta kopējais vizuālais tēls izskatās vienots, Cembrit bezazbesta šīfera loksnēm komplektā var pasūtīt oriģinālos tāda paša materiāla papildelementus – jumta kori, vējmalas. Kā arī komplektā var iegādāties oriģinālos stiprinājumus – aizsargvāciņus un skrūves. Tie ir paredzēti, lai jumta konstrukcijai staigājot, šīfera loksnes tiktu amortizētas. Un tad ir novērsta iespēja, ka skrūves, ar ko ir pieskrūvēts jumta segums, laika gaitā varētu kļūt vaļīgas, kā tas mēdz būt, piemēram, metāla jumtam, kam montējot izmantotas skrūves un gumijas blīves.

Cembrit jumta segumam ir pieejama plaša toņu paletes izvēle, lai palīdzētu sasniegt dažādus oriģinālus arhitektoniskus risinājumus. Viļņotās loksnes pieejamas melnā, zaļā, brūnā, sarkanā, sarkanbrūnā, ķieģeļsarkanā krāsā un dabīgi pelēka/nekrāsota. Tās ir rūpnieciski krāsotas, izmantojot speciālu tehnoloģiju, lai garantētu augstu krāsas noturību!

Uzņēmuma Vinteko mērķis ir mudināt cilvēkus jumtu mājai izvēlēties pārdomāti, lai tas kalpotu kvalitatīvi un ilgi. Tāpēc speciālisti sniedz konsultācijas gan pa telefonu, gan arī klātienē. Mūsu uzņēmuma profesionālie darbinieki labprāt:

  • sniegs Jums padomu, kā izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko Jumta segumu;
  • piedāvās izvēles iespējas,
  • veiks bezmaksas jumta aprēķinus,
  • nodrošinās ar pilnu jumta komplektāciju.
  • nodrošinās materiālu piegādi

 

Ar atbildību par kvalitāti!

SIA „VINTEKO”
Krūzes iela 3, Rīga, LV-1046
Tālr.:+371 67395151
Fakss:+371 67396134
E-pasts: info@vinteko.lv

www.vinteko.lv 

Avots: www.apollo.lv

Share