fbpx

Šīfera jumts Cembrit – kvalitāte un krāsas noturība garantēta!

Jumts ir piektā mājas fasāde, tādēļ tam ne tikai jāpasargā Jūsu māja jebkuros apkstākļos, bet tam ir liela nozīme arī ēkas vizuālajā tēlā.

Latvijā viens no iecienītākajiem jumtu segumiem kļuvis bezazbesta šīferis CEMBRIT. Klienti, kas iegādājušies CEMBRIT, spējuši novērtēt šī jumta kvalitāti, patīkamo vizuālo izskatu, vieglo montāžu un pievilcīgo cenu!

Cembrit Eurofala bezazbesta šīfera loksnes ir dabīgs jumta segums, kas piemērots gan privātmājām, gan daudzdzīvokļu ēkām, kā arī dažādām ražošanas un lauksaimniecības ēkām. Šīs loksnes var izmantot gan pie jaunu ēku celtniecības, gan renovējot jau esošās ēkas jumtu. Pēc dāņu tehnoloģijas izstrādātās Polijā ražotās zīmola Cembrit bezazbesta šīfera viļņotās loksnes var iegādāties būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā vai sazinoties ar uzņēmumu Vinteko- www.vinteko.lv .

Cembrit loksnēm pieejami 4 dažādi lokšņu garumi ar vienādu platumu 1150 mm. Privātmājām visbiežāk tiek izmantotas loksnes izmērā 625×1150 un 1250×1150 mm. Tā kā platums abām loksnēm ir vienāds, tad kombinējot dažāda izmēra loksnes, var ieekonomēt uz to, ka neveidojas materiāla atgriezumi. Tāpat lokšņu mazais izmērs nodrošina to, ka jumta segumu saimnieks var ieklāt arī pats – pat tad, ja nav pieredzes.

Bezazbesta šīfera jumtu ir izdevīgi likt arī daudzdzīvokļu ēkām. Galvenā priekšrocība pret metāla jumtu ir tas, ka izmantojot bezazbesta šifera jumtu nav papildus jālieto pretkondensāta plēve, kas samazina materiālu un darba izmaksas. Daudzdzīvokļu ēkām un dažādām saimniecības ēkām visbiežāk tiek izmantotas loksnes izmērā 1875×1150 un 2500×1150 mm.

Jāievēro tas, ka liekot bezazbesta viļņotās loksnes, tām ir jāpiegriež stūri, jāizurbj skrūvju caurumi un jāpieskrūvē ar 2-4 skrūvēm. Kā jebkuru bezazbesta šīferi tā arī CEMBRIT pavisam noteikti nedrīkst naglot, savādāk loksnes var tikt bojātas un tajās izveidosies mikroplaisas! Cembrit piedāvā arī papildus iespēju – mājai projekta stadijā pasūtīt bezazbesta šīfera loksnes ar jau apgrieztiem stūriem un izurbtiem skrūvju caurumiem. Tad jumta ieklāšanas process būs vēl vienkāršāks. Turklāt šādi sagatavotas Cembrit bezazbesta šīfera viļņotās loksnes cenas ziņā nav dārgākas, vienīgi jārēķinās, ka tās piegādās divu, trīs nedēļu laikā.

 

Ja jumta segums ir pareizi izveidots, tad nepieciešamības gadījumā pa to latojuma vietās varēs arī  staigāt. Ir veikti dažādi Cembrit jumta seguma testi, kas pierādījuši, ka tas spēj izturēt pat vairāk kā 250 kg slodzi uz kvadrātmetru. Jumta ražošanas tehnoloģija, kas ir atbilstoša visiem Eiropas standartiem, nodrošinājusi to, ka Cembrit var lepoties ar augstu mehānisko un triecienizturību!

Lai nodrošinātu to, ka jumta kopējais vizuālais tēls izskatās vienots, Cembrit bezazbesta šīfera loksnēm komplektā var pasūtīt oriģinālos tāda paša materiāla papildelementus – jumta kori, vējmalas. Kā arī komplektā var iegādāties oriģinālos stiprinājumus – aizsargvāciņus un speciālās QuickFix skrūves. Tie ir paredzēti, lai jumta konstrukcijai staigājot, šīfera loksnes tiktu amortizētas- jo pie nepareizas montāžas loksnes tiks bojātas. QuickFix skrūves ir inovatīvs jaunums Cembrit lokšņu stiprināšanā. Šīs skrūves atvieglo darbu un vēl vairāk uzlabo stiprināšanas sistēmu. Skrūvēm priekšurbis pats izurbj loksnē nepieciešamā lielumā caurumu un EPDM gumija ļauj noregulēt ar kādu stiprumu pieskrūvē loksni. Elastīgā gumija ļauj konstrukcijai staigājot nelauzt loksnes.

 

Cembrit jumta segumam ir pieejama plaša krāsu izvēle, lai palīdzētu sasniegt dažādus oriģinālus arhitektoniskus risinājumus. Viļņotās loksnes pieejamas melnā, zaļā, brūnā, sarkanā, sarkanbrūnā, ķieģeļsarkanā, dabīgi pelēkās krāsās. Tās ir rūpnieciski krāsotas, izmantojot speciālu tehnoloģiju, lai garantētu augstu krāsas noturību! Vēlies uzzināt vairāk? Ienāc: www.cembrit.lv

Ievērojot ilgtspējīgas ražošanas principus, Cembrit jumta segums tiek ražots no videi draudzīgiem materiāliem, pielietojot īpašu ražošanas tehnoloģiju. Cembrit bezazbesta šīfera jumta loksnes sastāvā ietilpst cements, krīts, PVC, šķiedras, celuloze, mikrosmiltis. Pateicoties cementam, kā loksnes galvenajai sastāvdaļai, tai piemīt visas cementam raksturīgās pozitīvās īpašības, mehāniskā un ķīmiskā izturība, kā arī noturība pret laika apstākļiem- lietu, salu, krusu, UV stariem. Visu šo īpašību kopums padara Eurofala loksnes par celtniecības materiālu, kura kalpošanas laiks ir 50 un vairāk gadu. Tieši tāpēc, ēkai izvēloties kvalitatīvus materiālus, varēsiet būt drošs, ka ēka kalpos ne tikai Jums, bet arī nākamajām paaudzēm!

Cembrit sastāvā esošais šķiedrcements šī seguma viļņotajām loksnēm piešķir vairākas izcilas īpašības! Šis jumta segums spēj uzņemt un iztvaikot lielu mitruma daudzumu- aptuveni 20% no sava svara. Tāpēc ieklājot Cembrit bezazbesta šīferi, bieži vien papildus nav jāieklāj pretkondensāta plēve, kas ir ekonomiski izdevīgi, jo ļauj ietaupīt izmaksas. Jāievēro gan tas, ka pretkondensāta plēvi var neieklāt vienīgi tādos gadījumos: pirmkārt, ja jumta konstrukcija ir pareizi izveidota- ar kori un karnīzēm, caur kurām notiek gaisa apmaiņa; otrkārt, gadījumos, kad jumta konstrukcija netiek siltināta. Tāpat šis jumts ir lieliski izturīgs pret ķīmiskām vielām. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja jāizvēlas jumta segums, kas īpaši piemērots lauksaimniecības ēkām un vietām, kur tiek uzglabātas ķimikālijas. Telpās, kur uzturas lopi, no dzīvnieku urīna izdalās amonjaks, kas salīdzinoši īsā laikā sabojā gandrīz jebkuru jumta segumu. Piemēram, metāla jumts sarūsē 10 gadu laikā. Tādēļ šādām ēkām ir jāizvēlas jumts, kas nereaģē ar ķīmiskām vielām. Tāpat fermu telpās, kurās mīt dzīvnieki, izdalās daudz mitruma. Bezazbesta šīfera jumta segumam Cembrit mitrums iztvaiko un neveidojas kondensāts!

Uzņēmuma Vinteko mērķis ir mudināt cilvēkus jumtu mājai izvēlēties pārdomāti, lai tas kalpotu kvalitatīvi un ilgi. Tāpēc speciālisti sniedz konsultācijas gan pa telefonu, gan arī klātienē. Mūsu uzņēmuma profesionālie darbinieki labprāt sniegs Jums:

  • padomu, kā izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko Jumta segumu;
  • piedāvās ērtāko vietu, kur iegādāties materiālus,
  • piedāvās izvēles iespējas,
  • veiks bezmaksas jumta aprēķinus,
  • nodrošinās ar pilnu jumta komplektāciju.

Ja JUMTS, tad VINTEKO!

SIA «VINTEKO»
Krūzes iela 3, Rīga, LV-1046
Tālr.:+371 67395151
Fakss:+371 67396134
E-pasts: info@vinteko.lv
www.vinteko.lv 

Avots: http://apollo.tvnet.lv/

Share