fbpx
Ķieģeļflīzes King Klinker

Ķieģeļflīzes KING KLINKER

Klinkera ķieģeļflīzes pedējo gadu laikā iemantojušas plašu popularitāti, ne tikai pateicoties to vizuāli pievilcīgajam izskatam, bet arī izcilajām ekspluatācijas īpašībām, kas spējīgas izturēt arī Ziemeļu klimatam raksturīgos laikapstākļus. King Klinker ķieģeļflīžu dekoratīvais apšuvums jebkuru fasādi vai interjeru var pārvērst par pievilcīgu un elegantu.

Uzņēmums King Klinker ir viens no Eiropas vadošajiem un mūsdienīgākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dažādu būvniecības klinkera produktu ražošanu. King Klinker ķieģeļflīzes tiek izgatavotas no augstvērtīga dabīgā māla. Gatavā produkcija pēc tam tiek apdedzinata vairāk kā 1000 grādu temperatūrā. Pateicoties apdedzināšanas procesam, dekoratīvās māla flīzes iegūst savas labākās īpašības: ilgmūžību, fizikālo un ķīmisko izturību, izturību pret mitrumu un salu.  Šīs klinkera flīzes ir gan vizuāli estētiskas, gan arī veic aizsardzības funkciju.

Vairāk par KING KLINKER produktiem, iespējams uzzināt katalogā.

Saņem savu bezmaksas konsultāciju!

Ķieģeļflīzes KING KLINKER – kvalitatīvas klinkera ķieģeļflīzes Tavai mājai!

Plašs pielietojums
  • Ārā klinkera ķieģeļflīzes var izmantot, lai izveidotu skaistas ēku fasādes vai dekorētu skursteņus, cokolus un logus no ārpuses.
  • Iekštelpās ķieģeļflīzes tiek izmantotas kā patīkams estētisks akcents dekoratīvo sienu veidošanai vai kamīna apdarei.
Daudzveidīgs dizains

Pateicoties klinkera ķieģeļflīžu pievilcīgajam vizuālajam izskatam, dažādo virsmu faktūrām un plašajai krāsu paletei, ar tām iespējams veidot dažādus, interesantus dizaina risinājumus.

Ilgmūžīgas

Arī pēc vairākiem gadiem klinkera ķieģeļflīzes izskatīsies tieši tāpat, jo laika gaitā tās savu pievilcību nezaudē. Tāpat šo apdares materiālu pēc dažiem gadiem nevajadzēs atjaunot vai mainīt. Klinkers kā celtniecības materiāls tiek lietots jau kopš seniem laikiem, saglabājot savu eleganto izskatu un savas lieliskās ekspluatācijas īpašības ir pierādījis.

Piemērotas ziemeļu klimatam

King Klinker ķieģeļflīžu galvenie tehniskie parametri – izturīgums, stiprība, augsta pretestība sala iedarbībai minimālas ūdens absorbcijas dēļ nodrošina to, ka tās spēj izturēt mainīgas slodzes ar ārējās temperatūras pazemināšanos/paaugstināšanos.

Izturīgas pret atmosfēras un ķīmisko ietekmi

Klinkera ķieģeļflīzēm ir lieliskas ekspluatācijas īpašības – tās nesadalās, nerūsē, nedeg, var izturēt temperatūras svārstības. Izturīgas pret salu, sauli un ķīmisko vielu iedarbību. Tāpat atšķirībā no dažiem citiem fasādes materiāliem, ķieģeļflīzes nepelē.

1000 salizturības cikli

King Klinker vienīgajiem Eiropā ir sertificēti 1000 salizturības cikli, kaut gan standarts nosaka tikai 50-100 ciklu nepieciešamību. Tas nozīmē, ka šīs ķieģeļflīzes kalpos ļoti ilgu laiku, jo spēj izturēt daudzus sasalšanas un atkušanas ciklus.

Drošs produkts

Sastāvs un izgatavošanas metode ir videi draudzīga, tāpēc izstrādājumi ir veselībai nekaitīgi, kas īpaši svarīgi, ja tos izmanto interjerā.

Ugunsdrošas

King Klinker ķieģeļflīzēm ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība. Tāpat šo materiālu var izmantot virsmām, kurām nepieciešama pastiprināta ugunsdrošība, piemēram, kamīna apdarei. Māls, no kā tiek ražotas klinkera ķieģeļflīzes in nedegošs materiāls.

Viegli kopjamas

Īpaša kopšana nav nepieciešama. Bet, ja rodas nepieciešamība, tad fasādi var notīrīt ar augstspiediena strūklu. Interjera ķieģeļflīžu kopšanai var izmantot slotiņu vai putekļu sūcēju.

Kombinējams materiāls

Apvienojumā ar stiklu, koku, tēraudu un citiem materiāliem, iespējams radīt patiešām interesantus vizuālos risinājumus.

Reljefa flīžu aizmugure

Flīžu rievotā aizmugure nodrošina labāku saķeri ar līmi, kā arī atvieglo to līmēšanu.

Noturība pret kondensātu

Klinkera ķieģeļflīzes ir mitrumizturīgas. Tajās praktiski netiek absorbēts mitrums un kondensāts brīvi iztvaiko – sienas “elpo” un nekļūst mitras.

Montāža uz jebkuras virsmas

Ķieģeļflīžu montāža iespējama uz jebkuras virsmas. Vienīgi virsma pirms tam atbilstoši jāsagatavo. Montāžas norādījumu ievērošana, kvalitatīva līme un rūpīgs meistars ir vieni no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē ķieģeļflīžu kalpošanas ilgumu.

Stabili augsta kvalitāte

Uzņēmums KING KLINKER ir viens no Eiropas vadošajiem un mūsdienīgākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dažādu klinkera produktu ražošanu. Rūpnīca savu darbu sākusi jau 1972. gadā. Laika gaitā ir mainījušies tās nosaukumi, bet nav mainījies rūpnīcas mērķis – klinkera produktu ražošana no augstvērtīga dabīgā māla.

Ēkas pievienotā vērtība

Pareiza apdares materiālu izvēle un kvalitatīva montāža, tas ir garants tam, ka ķieģeļflīzes kalpos ļoti ilgu laiku, nezaudējot estētisko pievilcību un ekspluatācijas īpašības.

Sertificētas

King Klinker ķieģeļflīzes atbilst visiem Eiropas standartiem un tām ir piešķirts CE marķējums.

King Klinker veidi

Old Castle

Ķieģeļflīzes King Klinker Old Castle

King size

Ķieģeļflīzes King Klinker King Size Vinteko

This will close in 0 seconds