Jaunumi

Betona dakstiņi PALEMA no BENDERS | AKCIJA

Betona dakstiņi ir Latvijā jau labi pazīstams un plaši lietots jumta segums, jo pierādījis savas pozitīvās ekspluatācijas īpašības. Divviļņu dakstiņi ir Latvijā paši populārākie. Tieši tāpēc BENDERS līdz 31.10.2019. piedāvā Latvijā pieprasītāko krāsu divviļņu betona dakstiņus PALEMA ar 15% atlaidi!

Turpināt lasīt

Benders Carisma dakstiņi ar 15% atlaidi

Izmanto iespēju un līdz 31.10.2019. iegādājies betona dakstiņus Benders Carisma ar 15% atlaidi. CARISMA ir plakanais dakstiņš ar mūsdienu stilu. Modernie, plakanie betona dakstiņi ar precīzām, izteiktām līnijām piešķir jumtam īpašu un atšķirīgu izskatu. Tāpat kā citur pasaulē, arī Latvijā kļūst arvien populārāks!

Turpināt lasīt

Velux jumta logi: akcija līdz 31.10.2019.

Vairāk gaismas, vairāk komforta! Izmanto iespēju un papildini savu jumta segumu ar kvalitatīvajiem un uzticamajiem Velux jumta logiem! Tikai līdz 31.10.2019. iegādājoties Velux jumta logus, iespējams saņemt atpakaļ līdz pat 200 eur! Vairāk par akciju šeit! Vēlies uzzināt vairāk par jumta logiem? Ieskaties šeit!

Turpināt lasīt

ETERNIT bezazbesta šīferis Klasika, Agro L un XL ar 15% atlaidi!

ETERNIT bezazbesta šīferis KLASIKA, AGRO L, AGRO XL – 8 viļņu loksnes ir piemērotas lielu ēku jumtiem, kā, piemēram, daudzdzīvokļu ēkām, skolām, noliktavām, ražošanas un saimniecības ēkām. Ļoti pieprasīts šie jumta segumi ir arī lauksaimniecības sektora jumtiem, kur loksnes visbiežāk tiek papildinātas ar caurspīdīgajām loksnēm. Līdz 31.10.2019. ETERNIT Klasika, Agro L un Agro XL loksnes pieejamas ar -15% atlaidi!

Turpināt lasīt

Bezazbesta šīferis Gotika no ETERNIT | -15 % atlaide

Bezazbesta šīferis Gotika ir īsākās loksnes ETERNIT viļņoto lokšņu piedāvājumā. Tām ir rūpnieciski nogriezti stūri un izurbti caurumi, kas atvieglo to montāžu. Visbiežāk tās izmanto privātmājām un citiem neliela izmēra jumtiem. Savu augsto viļņu un nelielo izmēru dēļ tās rada ekskluzīvu un vizuāli estētisku jumta izskatu. Līdz 31.10.2019. ETERNIT Gotika loksnes pieejamas ar -15% atlaidi! Vēlies uzzināt vairāk? Ieskaties: šeit!

Turpināt lasīt

Metāla dakstiņi Metrotile BOND Coffee krāsā ar 15% atlaidi

Metāla dakstiņi Metrotile BOND Coffee krāsā ar 15% atlaidi! Izvēloties jumta segumus, vairums pasūtītāju ir dažas galvenās prasības: patīkams dizains, augsta kvalitāte ilgmūžība. Šīm visām prasībām, atbilst kompozītmateriālu segums, ko izgatavo Beļģijas koncerns Metrotile Europe- pasaulē lielākais augstvērtīgu kompozītmateriālu dakstiņu ražotājs. Kompozīta dakstiņi Metrotile jeb tērauda dakstiņi ar akmens smalci ir jumta segums, kurā apvienotas visu jumtu labākās īpašības! Vēlies […]

Turpināt lasīt

Vinteko izstādē Māja I, 2019

Arī šogad esam sastopami Izstāde “Māja I”, kas norosinās Ķīpsalas Izstāžu Halle 🙂 Mūsu zinošie jumtu speciālisti iepazīstinās un konsultēs par mūsu jumtu materiāliem! 📌Lieliska iespēja tikt pie pievilcīgas cenas savam jaunajam jumtam, kā arī klātienē apskatīt mūsu jaunumus! Tiekamies! 📌Halle Nr2., stenda Nr. H34/J35

Turpināt lasīt