Jaunumi

Category: Akcijas

Pretsūnu līdzekļi Sūnām-stop ar 25%atlaidi

Īstais laiks atbrīvoties no sūnām un ķerpjiem uz jumta, akmens betona virsmām! Līdz 30.04.2019. ar 25% atlaidi iespējams iegādāties pretsūnu līdzekļus: *JUMTIEM– 1L un 5L koncentrāts *AKMENS un BETONA VIRSMĀM– 1L koncentrāts un 1L SPREY gatavs lietošanai.   Vairāk par pretsūnu līdzekļiem var uzzināt ŠEIT!

Turpināt lasīt

Eternit bezazbesta šīfera 8 viļņu loksnes ar 15% atlaidi!

Eternit bezazbesta šīfera  loksnes ar 8 viļņiem lidz 30.04.2019. pieejamas ar 15% atlaidi! Tradicionāla izskatas šķiedrcementa viļņotās loksnes Latvijā ir pazīstams un plaši lietots jumta segums privātmājām, daudzīvokļu un lauksaimniecības ēkām. Šīs bezabzesta šīfera loksnes nodrošina klasisku izskatu, kas vizuāli ļoti labi iekļaujas apkārtējās vides harmonijā. ETERNIT 8 viļņu loksnes īpaši piemērots, drošs un uzticams risinājums klasisku vērtību piekritējiem gan […]

Turpināt lasīt

Eternit Gotika bezazbesta šīferis jeb viļņotās loksnes ar 15% atlaidi!

Eternit Gotika – bezazbesta šīfera viļņotās loksnes lidz 30.04.2019. pieejamas ar 15% atlaidi! Eternit Gotika ir 5 viļņu loksnes (P75 tips). Savu augsto viļņu un nelielo izmēru dēļ tās rada ekskluzīvu un vizuāli estētisku jumta izskatu. ETERNIT Gotika loksnes piemērotas gan tradicionāla, gan mūsdienu stila ēkām un izskatīsies vizuāli patīkami un oriģināli. Vēlies uzzināt vairāk? Ieskaties šeit!

Turpināt lasīt

BENDERS Palema – betona dakstiņi ar 15% atlaidi!

Benders Palema – betona dakstiņi lidz 31.05.2019. pieejami ar 15% atlaidi! PALEMA ir klasiska izskata divviļņu dakstiņi, kas piemēroti visiem jumtu veidiem. Populārākais un pieprasītākais dakstiņa veids Latvijā. No Latvijā pieejamajiem divviļņu betona dakstiņiem, Benders piedāvā visplašākās krāsu izvēles iespējas. Pievilcīgā krāsu gamma ļaus pieskaņot savu dakstiņu jumtu jebkurai mājas fasādei. Vēlies uzzināt vairāk? Ieskaties šeit!  

Turpināt lasīt

Metāla dakstiņi Metrotile BOND Coffee krāsā ar 15% atlaidi

Metāla dakstiņi Metrotile BOND Coffee krāsā ar 15% atlaidi! Izvēloties jumta segumus, vairums pasūtītāju ir dažas galvenās prasības: patīkams dizains, augsta kvalitāte ilgmūžība. Šīm visām prasībām, atbilst kompozītmateriālu segums, ko izgatavo Beļģijas koncerns Metrotile Europe- pasaulē lielākais augstvērtīgu kompozītmateriālu dakstiņu ražotājs. Kompozīta dakstiņi Metrotile jeb tērauda dakstiņi ar akmens smalci ir jumta segums, kurā apvienotas visu jumtu labākās īpašības! Vēlies […]

Turpināt lasīt