fbpx

Akcijas

Betona dakstiņi PALEMA no BENDERS ar 15% atlaidi

BENDERS Palema ir klasiska izskata divviļņu dakstiņi, kas piemēroti visiem jumtu veidiem. Populārākais un pieprasītākais dakstiņa veids Latvijā. Norādītājiem PALEMA betona dakstiņiem spēkā ir 15% atlaide*. *Atlaide spēkā: kamēr prece ir noliktavā. Vairāk par BENDERS CARISMA betona dakstiņiem var uzzināt šeit.
Continue Reading

Betona dakstiņi CARISMA no BENDERS ar 20% atlaidi

CARISMA ir plakanie dakstiņi ar mūsdienu stilu, kas tāpat kā citur pasaulē arī Latvijā kļūst arvien populārāki. Norādītājiem CARISMA betona dakstiņiem spēkā ir 20% atlaide*. *Atlaide spēkā: kamēr prece ir pieejama ražotāja noliktavā. Vairāk par BENDERS CARISMA betona dakstiņiem var uzzināt šeit.
Continue Reading

Šķiedrcementa dēļi CEDRAL ar 17% atlaidi

CEDRAL šķiedrcementa dēļi - ilgmūžīga alternatīva tradicionālajiem dēļiem. Ilgmūžīgi, vienkārši montējami un tiem nav nepieciešama apkope. Norādītājiem CEDRAL dēļiem spēkā ir 17% atlaide*. *Atlaide spēkā: kamēr prece ir noliktavā. Vairāk par CEDRAL šķiedrcementa dēļiem var uzzināt šeit.
Continue Reading

Kompozītdakstiņi METROTILE ar 15% atlaidi

METROTILE - metāla dakstiņu jumta segums ar akmens smalci, ko pārsvarā patīkamā, vizuālā izskata, viegluma un citu fizikālo īpašību dēļ, izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai. Norādītājiem METROTILE kompozītdakstiņiem spēkā ir 15% atlaide*. *Atlaide spēkā: kamēr prece ir pieejama ražotāja noliktavā. Vairāk par METROTILE kompozītdakstiņiem var uzzināt šeit.
Continue Reading