fbpx

CEDRAL bezazbesta viļņotās loksnes

Bezazbesta viļņotās loksnes CEDRAL ir Latvijā jau labi pazīstams un tradicionāls jumta segums, kas savas ekspluatācijas īpašības Latvijas klimatiskajos apstākļos ir pierādījis. Šo viļņoto lokšņu ražošana notiek Lietuvā, izmantojot vācu tehnoloģijas – vienīgajā šāda jumta seguma rūpnīcā visā Baltijā. CEDRAL 5 viļņu loksnes ir vismazākās no ETERNIT Baltic ražoto lokšņu sortimenta.

Lokšņu nelielais izmērs un augstie, platie viļņi veido vizuāli estētisku un ekskluzīvu jumta izskatu. Tās vienlīdz labi izskatās gan uz tradicionāla, gan mūsdienu stila ēkām. Savu nelielo izmēru dēļ, Cedral viļņotās loksnes vairāk piemērotas izmantošanai nelieliem jumtiem – privātmājām, pirtīm, nojumēm, šķūnīšiem u.c.

CEDRAL 5 viļņu loksnes ir pilnībā gatavas uzstādīšanai – tām ir nogriezti stūri un izurbti stiprinājumu caurumi, kas atvieglo un paātrina to montāžu. Šīs loksnes uz jumta uzstādīt var arī viens cilvēks, tādējādi tiek samazināti montāžas izdevumi.

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

Bezazbesta viļņotās loksnes CEDRAL – vizuāli estētisks un ilgmūžīgs jumta segums!

Dažādi izmēri
  • Gotika loksnes (920×585 mm) atgādina ekskluzīvos dakstiņus. Šīs ir tirgū mazākās un vieglākās loksnes, tāpēc to montāžu var veikts arī pats ēkas īpašnieks, ekonomējot uz darba izmaksām.
  • Villa (920×875 mm) ir populārs jumta risinājums, pateicoties optimālai cenas un estētikas attiecībai. Šīs loksnes izmēros ir lielākas nekā Gotika, tāpēc saīsinās jumta klāšanas laiks, samazinās nepieciešamais jumta piederumu un pašu lokšņu daudzums tādas pašas platības noklāšanai.
7 krāsas

CEDRAL viļņoto lokšņu krāsošanai tiek izmantota speciāla difūzijas krāsa, kas ļauj jumtam elpot. Plašā krāsu gamma nodrošina iespēju savstarpēji saskaņot visus ēkas elementus, tādējādi veidojot vienotu ēkas vizuālo tēlu un tās harmonisku iekļaušanos apkārtējā vidē.

CurtCoat krāsošanas tehnoloģija

Pateicoties dziļās un vienmērīgās krāsošanas tehnoloģijai, ražošanas procesā loksnes tiek nokrāsotas ļoti kvalitatīvi – tiek izveidota gluda virsma, kas nodrošina lokšņu pārklājuma ilgmūžību un izturību..

Gan jaunām, gan renovējamām ēkām

CEDRAL bezazbesta šīferis piemērots gan jaunām, gan renovējamām ēkām.

Oriģinālie cementa aksesuāri

Ar rokām gatavotie, oriģinālie CEDRAL cementa jumta aksesuāri nodrošina jumta kores, malu un fasāžu stūru aizsardzību. To izmantošana ir ērta un rada vizuāli pievilcīgu un pabeigtu izskatu.

Ātra un vienkārša montāža

Viļņoto lokšņu montāžai nav nepieciešami speciāli darbarīki un specifiskas zināšanas. Visas loksnes izgatavotas tā, lai to uzlikšana būtu ērta un tiktu samazinātas montāžas izmaksas.

Laba skaņas izolācija

CEDRAL viļņotajām škiedru cementa loksnēm piemīt laba skaņas izolācija. Negaisa, lietus un krusas trokšņi tiek labi apsorbēti.

Ugunsdrošs

CEDRAL šķiedrcementa viļņotajām loksnēm ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība.

Noturība pret ķīmisku iedarbību

Cementa viļņoto lokšņu sastāvs garantē to, ka tās neietekmē pelējums, baktērijas, kaitēkļi, skābes, sārmi un citas ķīmiskas vielas. CEDRAL viļņotās loksnes rada optimālu vidi ēkās, kur jāievēro specifiskas prasības – dzīvnieku fermām un dažāda tipa produktu uzglabāšanas noliktavām.

Izturīgs pret ārējiem faktoriem

CEDRAL bezazbesta šīfera loksnes ir izturīgas pret lielu, salu un krusu.

Optimāla lokšņu difūzija un mitruma pašregulācija

Viļņotās loksnes ir dabīgs, gaisa caurlaidīgs materiāls. Tām piemīt difūzijas spēja, kas samazina kondensāta veidošanos. Pareizi izveidots jumts ievērojami uzlabo jumta konstrukcijas vēdināšanu un kalpošanas laiku.

Ekoloģisks

CEDRAL viļņoto lokšņu ražošanā tiek izmantots šķiedru cements, augstas kvalitātes kompozītmateriāli un dabīgas izejvielas. Ražošanas laikā vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas. Uzņēmumam “Eternit Baltic” ir piešķirts arī vides nozīmības apliecinājuma sertifikāts ISO 14 001.

Garantija 30 gadi

CEDRAL garantē, ka pareizi montēts jumts kalpos ilgi, tāpēc piešķir 30 gadu garantiju visām viļņotajām loksnēm.

CEDRAL bezazbesta viļņotie jumta segumi

Gotika