fbpx

CEMBRIT bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes Eurofala

Izvēloties jumta segumu, noteikti jāņem vērā, vai tas piemērots Latvijas klimatam. CEMBRIT bezazbesta šīferis ir sevi pierādījis – Latvijā tas pieejams jau kopš 2002. gada! CEMRBIT cementa viļņotās loksnes var izmantot gan jaunbūvēs, gan arī kā azbesta šīfera aizstājēju, labojot vecu šīfera jumtu.

Privātmājām ieteicams izmantot neliela izmēra loksnes kopā ar CEMBRIT cementa oriģinālajiem aksesuāriem. Tās izskatīsies vizuāli estētiskāk un vairāk līdzināsies dakstiņu jumtam, bet tas ir daudz vieglāks.

Lai samazinātu izmaksas, lauksaimniecības, ražošanas un daudzdzīvokļu ēkām ieteicams izmantot liela izmēra loksnes. Cementa loksnes var kombinēt ar caurspīdīgajām Eurolux loksnēm. Tās ļauj izmantot dabīgo gaismu, tiek samazināti elektroenerģijas rēķini. Dzīvnieki dabiskās gaismas ietekmē ir daudz veselīgāki un produktīvāki (piemēram, govīm palielinās piena izslaukums).

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

Bezazbesta šīferis CEMBRIT – Latvijā pieejams kopš 2002. gada!

2 veidu loksnes (Standart un CO/HO)

Standart – parastas loksnes. CO/HO – ar nogrieztiem stūriem un izurbtiem skrūvju caurumiem. CO/HO lokšņu izmantošana ietaupa gan laiku, gan izmaksas.

4 izmēri

Īsākās loksnes izskatās skaistāk uz jumta – gluži kā dakstiņu jumts, taču izmaksā lētāk. Lielās loksnes ir ekonomiskākas, jo ātrāk var noklāt lielu jumta laukumu.

Kombinējamas loksnes

Visu izmēru loksnes var savstarpēji kombinēt. Lokšņu kombinēšana ļauj samazināt atgriezumu daudzumus un kopējās izmaksas.

7 krāsas

Krāsu daudzveidība nodrošina iespēju saskaņot jumta krāsu ar fasādes elementiem, lai panāktu vienotu mājas vizuālo stilu.

Gan jaunām, gan renovējamām ēkām

Loksnes var izmantot gan jaunbūvēs, gan arī kā azbesta šīfera aizstājēju, labojot veco jumtu. Nepieciešamības gadījumā, lai taupītu izmaksas, sen būvētām ēkām, kam bijis šīfera jumts, iespējams izmantot veco latojumu.

Estētisks un pabeigts jumts

Oriģinālie cementa aksesuāri nodrošina jumta kores, malu un fasāžu stūru aizsardzību. To izmantošana ir ērta un rada vizuāli pievilcīgu un pabeigtu izskatu.

Unikāli montāžas stiprinājumi QuickFix

Izmantojot īpašās QuickFix skrūves, kas paplašina montāžas caurumus līdz nepieciešamajam lielumam, loksnēs iepriekš nav jāizurbj caurumi. Tas ietaupa laiku, izmaksas un svarīgākais nodrošina pareizu montāžu.

Viegla un ātra montāža

Ja tiek izmantotas neliela izmēra loksnes, tad jumtu var ieklāt pat viens cilvēks. Svarīgākais ir ievērot precīzu montāžas instrukciju.

Platīna garantija

Ievērojot precīzu montāžas instrukciju, Cembrit jumtam tiek piemērota platīna garantija. Tā 5 gadus nodrošina 100 % klienta aizsardzību, sedzot jumta seguma, transporta un darba izmaksas.

Kluss

Cembrit bezazbesta šīfera jumts nodrošina ļoti labu skaņas izolāciju. Negaisa, lietus un krusas trokšņi tiek ļoti labi absorbēti.

Ugunsdrošs

Cembrit bezazbesta šīferis pārbaudīts ar uzliesmojamības testu un novērtētas ar augstāko ugunsdrošības A1 klasi. Tas ir nedegošs jebkurā ugunsgrēka fāzē.

Ķīmiskā izturība

Loksnes sastāvs garantē ļoti labu izturību gan pret rūsu, gan pret tādiem ķīmiskiem savienojumiem, kā sāļi, kālija karbonāts, amonjaks un hlors. Ļoti piemērots tādiem objektiem, kur jāievēro specifiskas prasības- fermām, saldēšanas kamerām, sāls noliktavām, ķīmiskās rūpniecības objektiem.

Noturība pret laikapstākļiem

Loksnes ir izturīgas pret spēcīgu lietu, salu, krusu, UV stariem. Cembrit bezazbesta šīfera jumts pat pēc daudziem gadiem nebūs zaudējis savas fizikālās īpašības, kā arī krāsa saulē neizbalos

Difūzija un mitruma pašregulācija

Cembrit cementa viļņotajām loksnēm piemīt spēja uzņemt un iztvaikot lielu mitruma daudzumu – apmēram 20 % no sava svara. Var ietaupīt izmaksas- visbiežāk nav jāliek pretkondensāta plēve. Vienīgi jumta konstrukcijai jābūt izveidotai pareizi (ar kori un karnīzēm), caur kurām var notikt gaisa apmaiņa, lai apakšā neveidojas kondensāts.

Dabīgās gaismas avots

Cementa lokšņu kombinēšana ar Eurolux loksnēm lauksaimniecības ēkām un ražošanas ēkām, ļauj izmantot dabīgo gaismu. Tiek samazināti elektroenerģijas rēķini, dzīvnieki dabīgās gaismas ietekmē ir daudz veselīgāki un produktīvāki (piemēram, palielinās govju izslaukums).

CEMBRIT cementa oriģinālie aksesuāri

Visi cementa oriģinālie aksesuāri pieejami visās krāsās, kādās ir loksnes!

Metāla detaļas / aksesuāri

Komplektējošie aksesuāri

CEMBRIT Eurofala jumtu montāžas instrukcija

CEMBRIT montāžas skrūves QuickFix

CEMBRIT aizsargvāciņu lietošanas instrukcija

Cembrit Eurofala loksnes un aksesuāri - ekspluatācijas īpašibu deklarācija

CEMBRIT bezazbesta šīferis – viļņotās loksnes BRŪNĀ krāsā

CEMBRIT bezazbesta šīferis – viļņotās loksnes DABĪGĀ/PELĒKĀ krāsā

CEMBRIT bezazbesta šīferis – viļņotās loksnes SARKANĀ krāsā

CEMBRIT bezazbesta šīferis – viļņotās loksnes ĶIEĢEĻSARKANĀ krāsā

CEMBRIT bezazbesta šīferis – viļņotās loksnes ZAĻĀ krāsā

CEMBRIT bezazbesta šīferis – viļņotās loksnes MELNĀ krāsā

CEMBRIT jumta lokšņu montāža

Ievērojot precīzu montāžas instrukciju, Cembrit jumtam tiek piemērota platīna garantija. Tā 5 gadus nodrošina 100 % klienta aizsardzību, sedzot jumta seguma, transporta un darba izmaksas.

CEMBRIT akustiskais tests

Kluss jumts = labs jumts! Cembrit bezazbesta šīfera jumts nodrošina ļoti labu skaņas izolāciju! Negaisa, lietus un krusas trokšņi tiek pienācīgi absorbēti.

CEMBRIT kondensāta tests

Cembrit cementa viļņotajām loksnēm piemīt spēja uzņemt un iztvaikot lielu mitruma daudzumu – apmēram 20% no sava svara.