Metāla dakstiņi Metrotile BOND Coffee krāsā ar 18% atlaidi

Ko Jūs pamanāt vispirms, kad iebraucat māju ciematā? Protams, tie ir jumti – māju vizītkartes un to īpašnieku statusa rādītāji. Izvēloties jumta segumus, vairums pasūtītāju ir dažas galvenās prasības- patīkams dizains,augsta kvalitāte un ilgmūžība. Šīm visām prasībām, atbilst metāla dakstiņi ar akmens smalci, ko izgatavo Beļģijas koncerns Metrotile Europe- pasaulē lielākais augstvērtīgu kompozītmateriālu dakstiņu ražotājs.

Kompozīta dakstiņi Metrotile jeb metāla dakstiņi ar akmens smalci ir jumta segums, kurā apvienotas visu jumtu labākās īpašības! Dakstiņa pamats ir 0,45 mm bieza, tērauda loksne, kas dakstiņiem piešķir formu, stiprību un elastību. Krāsota bazalta smalce pie loksnes pielīmēta ar iekrāsotu akrila līmi, kas piešķir unikālu izskatu un pilnībā apslāpē nokrišņu radīto troksni.

Ja arī Tu vēlies iegādāties šo augstākās kvalitātes jumta segumu, tad varam iepriecināt! Pašlaik iespējams iegādāties par īpašu cenu Metorotile metāla dakstiņu profilu BOND Coffee krāsa gan pie mums, gan labākajās tirdzniecības vietās Latvijā!

Vēlies uzzināt vairāk? Ienāc: https://www.vinteko.lv/jumta-segumi/metrotile-metala-dakstini/bond

Share