fbpx

METROTILE kļuvis par PASAULES LĪDERI kompozītdakstiņu ražošanā!

Metrotile Europe NV dibināja Sergio Canini 1997. gadā, Beļģijas pilsētā Tongeren un salīdzinoši īsā laikā ieguvis ļoti lielu tirgus daļu metāla dakstiņu ar akmens smalces pārklājumu ražošanā. Esošā ražošanas jauda ir 5 miljoni kvadrātmetru gadā, kas ir viena no lielākajām vienas rūpnīcas ražošanas jaudām šāda veida produktiem visā pasaulē. Nebeidzamas produktu un ražošanas inovācijas, kā arī pielāgošanās tirgus prasībām ir galvenie iemesli Metrotile Europe panākumiem.

2018. gada 01. novembrī uzņēmums Metrotile Europe NV visā pasaulē pārņēma uzņēmumu Fletcher Roof tile Group, kas tika dibināts 1957. gadā un bija pirmais, kas izgudroja un sāka ražot metāla dakstiņus ar akmens smalces pārklājumu. Ņemot vērā to, ka jau augustā Metrotile grupas uzņēmumiem pievienojās arī uzņēmums Europe Twintile no Kingspan grupas (iepriekš Joris ide), Metrotile kļuvis par “Pasaules līderi metāla dakstiņu ar akmens smalces pārklājumu ražošanā”, veidojot 60 % tirgus daļu no visas nozares.

Apvienojot šos uzņēmumus, Metrotile grupai tagad pieder 5 ražošanas rūpnīcas visā pasaulē: Beļģijā (Tongeren), Jaunzēlandē, ASV (Losandželosa), Malaizijā un Ungārijā. Plānots, ka Beļģijas rūpnīca pilsētā Tongeren ir un paliks rūpnīca Nr1. Pašlaik ir plānotas investīcijas vienā vai divās jaunās ražošanas līnijās un Tongeren rūpnīcas ražošanas ēku paplašināšana par 4500 m2 ar kopējo investīciju apjomu 3 miljoni Euro.

Metrotile Europe dibinātājs Sergio Canini kļūs par globālo grupas ģenerālvadītāju un rūpēsies par to, lai reorganizācijas laikā visās kompānijās ieviestu Metrotile filozofiju. Viņa vietā stāsies, līdzšinējais rūpnīcas IKO Ham direktors, Michel Petitjean.

Metrotile Europe būs daudz darba, lai visu sastrukturizētu un organizētu gan ražošanā, gan tirdzniecībā. Saistībā ar tirdzniecības pusi, Metrotile tagad ir 8 dažādi produkta zīmolu nosaukumi, kam mārketingu veido dažādās kompānijas. Tāpat nākamā gada laikā tiks meklētas jaunas pētniecības un attīstības iespējas. Sergio Canini rīkos par to vairākas diskusijas dažādās valstīs un izvērtēs iespējas.

 

METROTILE – PASAULES LĪDERIS kompozītdakstiņu jeb metāla dakstiņu ar akmens smalces pārklājumu ražošanā!

Share