fbpx

Visu jumtu labākās īpašības apvienotas vienā jumta segumā – Metrotile!

Ko Jūs pamanāt vispirms, kad iebraucat māju ciematā? Protams, tie ir jumti – māju vizītkartes un to īpašnieku statusa rādītāji. Izvēloties jumta segumus, vairums pasūtītāju ir dažas galvenās prasības- patīkams dizains,augsta kvalitāte un ilgmūžība. Šīm visām prasībām, atbilst kompozītmateriālu segums, ko izgatavo Beļģijas koncerns Metrotile Europe– pasaulē lielākais augstvērtīgu kompozītmateriālu dakstiņu ražotājs.

Kompozīta dakstiņi Metrotile jeb tērauda dakstiņi ar akmens smalci ir jumta segums, kurā apvienotas visu jumtu labākās īpašības! Dakstiņa pamats ir 0,45 mm bieza, tērauda loksne, kas dakstiņiem piešķir formu, stiprību un elastību. Krāsota bazalta smalce pie loksnes pielīmēta ar iekrāsotu akrila līmi, kas piešķir unikālu izskatu un pilnībā apslāpē nokrišņu radīto troksni. Metrotile kompozīta dakstiņu jumts nerūsēs, jo tam ir pamatīgs alumīnija un cinka pārklājums, kas to pasargā pret koroziju.

Metrotile kompozīta dakstiņu jumts piemērots jebkurai ēkai- arī tad, ja ir vēlme ieklāt tradicionālos dakstiņus, bet konstrukcijas to nepieļauj. Vizuāli tas atgādina dabīgo dakstiņu jumtu, taču tiem ir īpaši viegls svars. Visā pasaulē šis jumta segums tiek atzīts kā stiprāks par akmeni.

Metrotile jumta segums pieejams 10 dažādos profilos un vairāk kā 20 toņos. Katrs no tiem atšķirīgs, individuāls un neatkārtojams, un kopā tie rada spēcīgu, laika gaitā pārbaudītu, videi draudzīgu jumtu segumu sistēmu, kas izdaiļo un aizsargā jebkuru īpašumu gadiem ilgi. Tāpat, ja ir vēlēšanās izveidot ļoti oriģinālu jumtu, pastāv unikāla iespēja pasūtīt jumtu personalizētā krāsā. Materiāla daudzveidīgā profilu un krāsu izvēle jebkura arhitektūras tipa ēkai spēj piešķirt vienreizīgumu un individualitāti. Ražotājs šim segumam dod 50 gadu garantiju.

Ja liec jumtu, dari to pārdomāti- lai kalpotu visu mūžu! Metrotile- gudrs jumts, gudriem cilvēkiem!

SIA “VINTEKO”
Krūzes iela 3, Rīga
T +371 67 39 51 51
E info@vinteko.lv
www.vinteko.lv

Avots: Latvijas Architektūra, 2017. gada jūnija/jūlija izdevums Nr.131!

Share

This will close in 0 seconds