fbpx
benders betona dakstiņi

Benders betona dakstiņu jumts – pārbaudīta kvalitāte un vērtība

Jumts ir ēkas viena no svarīgākajām sastāvdaļām, tādēļ tam ir liela nozīme ēkas vizuālajā tēlā. Kā zināms, jumta skaistais izskats slēpjas detaļās – jumta segumam kopā ar aksesuāriem ir perfekti jāakcentē Jūsu mājas arhitektūras stils, kā arī tam harmoniski jāiekļaujas apkārtējā vidē.

 

ĢIMENES UZŅĒMUMS BENDERS AR PUSGADSIMTA PIEREDZI

 

Zviedrijā ražotie betona dakstiņi Benders ir izturējuši laika pārbaudi. Ģimenes uzņēmums Benders betona dakstiņu jumta segumus ražo jau kopš 1960. gada. Vairāk kā pusgadsimta pieredze, ražošanas tradīcijas, inovācijas un dinamiskā attīstība ir nodrošinājusi to, ka Benders kļuvis par atzītu līderi Skandināvijā betona dakstiņu ražošanā un ir plaši pārstāvēts lielākajā Eiropas daļā. Tas tāpēc, ka šie betona dakstiņi ir īpaši piemēroti Ziemeļu klimatam. Vairāk kā 50 gadu ražošanas pieredze – tas ir garants kompānijas uzticamībai un piedāvātās produkcijas kvalitātei. Papildus jumta segumu ražošanai, uzņēmums veiksmīgi darbojas arī vairākās citās nozarēs – ražo bruģi, un fasādes plāksnes, audzē zirgus u.c.

 

ZVIEDRIJĀ RAŽOTI BETONA DAKSTIŅI IKVIENAI GAUMEI

 

Benders rūpnīcai sadarbojoties ar patērētājiem, arhitektūras, būvniecības un dizaina profesionāļiem, tiek radīti betona dakstiņi, kas ir ne vien funkcionāli, bet arī ļoti pievilcīgi. Visi produkti tiek ražoti atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem, tie tiek regulāri testēti, lai nodrošinātu, ka klienti vienmēr saņem dakstiņus, kas kalpo ilgi. Uzņēmumam Benders ir svarīgi, ka ikviens ēkas īpašnieks, skatoties uz savu jumtu, jūtas laimīgs un lepns. Jumta segums ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc svarīgi, lai pēc šī atbildīgā lēmuma pieņemšanas un jumta seguma uzklāšanas, ēkas īpašnieku pārņem tā lieliskā sajūta un sirdsmiers, ka ir izdarīta pareizā izvēle.

Benders betona dakstiņu jumta segums ir dabisks, elpojošs un to neapdraud kaitēkļi. Tā pamatsastāvā ir cements, smilts un krāsu pigments. Visi produkti ir videi draudzīgi. Benders bija viens no pirmajiem jumta segumu ražotājiem, kas saņēma ISO 14001 vides sertifikātu. Benders betona dakstiņi pieejami 3 dažādos profilos.To, kura tipa dakstiņus izvēlēties, lielā mērā nosaka ēkas tēls un tās īpašnieka gaume.

 

  • PALEMA ir klasiska izskata divviļņu dakstiņi, kas piemēroti visiem jumtu veidiem. Populārākais un pieprasītākais dakstiņa veids Latvijā.
  • CARISMA ir plakanais dakstiņš ar mūsdienu stilu. Modernie, plakanie betona dakstiņi ar precīzām, izteiktām līnijām piešķir jumtam īpašu un atšķirīgu izskatu. Šis profils strauji iekaro Latvijas jumtus.
  • EXKLUSIV ir klasiskais S-veida jeb vienviļņa dakstiņš ar augstāku profilu. Tā viļņojums īpaši skaisti izskatās senlaicīgām muižām un citām vēsturiskām ēkām.

 

DAKSTIŅU JUMTS – LIELISKS ĒKAS AKCENTS

 

Betona dakstiņu jumts ir ne tikai ēkas aizsardzība pret vēju, lietu un aukstumu, tas vizuāli veido arī ēkas kopskatu. No Latvijā pieejamajiem betona dakstiņiem, Benders piedāvā visplašākās krāsu izvēles iespējas. Pievilcīgā krāsu gamma ļaus pieskaņot savu dakstiņu jumtu jebkurai mājas fasādei. Lai nodrošinātu to, ka jumts ir kā lielisks ēkas akcents, uzņēmums savus betona dakstiņus piedāvā ar 4 veidu virsmas apstrādi:

 

  • Standart jeb Benderit – dakstiņi, kas divreiz krāsoti ar speciālu Benders krāsu
  • Antīks – dabīgs dakstiņš (bez pārklājuma, ar krāsu masā)
  • Candor – dakstiņi ar glancētu virsmu, kas palīdz izvairīties no aļģu un sūnu veidošanās uz virsmas
  • Brilliant – dakstiņi ar metālisku spīdumu. Krāsa kopā ar metālisko, mainoties gaismai, padara jumtu neparastu un “dzīvīgu”

 

Lai arī kādu formu, krāsu un virsmas apstrādes veida kombinācija tiek izvēlēta, Benders garantē, ka jumta funkcionalitāte un dizains ikvienu ēkas īpašnieku priecēs vēl ilgi, kā arī nodrošinās teicamu ekspluatāciju daudzu gadu garumā.

 

PILNA BENDERS BETONA DAKSTIŅU JUMTA KOMPLEKTĀCIJA

 

Benders saviem pilnas komplektācijas jumtiem dod 30 gadu garantiju, bet betona dakstiņi ir pierādījuši savas izcilās funkcionalitātes īpašības un to kalpošanas laiks ir līdz pat 100 gadiem. Pilnā komplektācijā betona dakstiņi tiek papildināti ar oriģinālajam profilam atbilstošajiem betona aksesuāriem, jumta laipām, sniega barjerām. Domājot par betona dakstiņu jumta maksimālas ilgmūžības nodrošināšanu, nevajadzētu aizmirst arī par noteksistēmas un ventilācijas izveides nozīmību. Benders jumtiem Latvijā bieži vien tiek izmantoti dažādu tipu Wirplast ventilācijas izvadi. Dažreiz klientiem šķiet, ka tie ir tikai sīkumi, kas rada papildus izmaksas, taču tie rada būtisku atšķirību gan jumta ekspluatācijā, gan optimāla iekštelpu klimata nodrošināšanā.

 

KVALITATĪVS DAKSTIŅU JUMTS – ĒKAS PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA

 

Skaists un labi funkcionējošs Benders dakstiņu jumts palielinās Jūsu mājas vērtību – tā ir ilgtermiņa investīcija. Svarīgi ņemt vērā, ka jumta seguma cena jāvērtē pēc ekspluatācijas ilguma. Tā piemēram – dārgāk pirkts jumts ilgtermiņā (piemēram, 30 gados) var izrādīties krietni lētāks. Tāpat jāņem vērā arī jumta kopējās izmaksas – ne vienmēr tas, kas lētāks kvadrātmetrā, būs tiešām izdevīgāks. Nevar aizmirst arī palīgmateriālu, jumta konstrukcijas, montāžas un ilgtermiņa apkopes izmaksas. Betona dakstiņu jumtam nav nepieciešama īpaša apkope. Tas ilgi kalpo un noveco cienījami. Ar laiku tas kļūst tikai skaistāks. Tieši tāpēc šāda jumta izvēle ir ļoti izdevīga un ekonomiski pamatota. Tāpat arī valdošais stereotips par to, ka betona dakstiņu jumtu mājai nevar likt, jo tas ir smags, visbiežāk ir nepamatots. Izpētot jumta konstrukcijas un to stiprību, nākas secināt, ka jumta konstrukcija pieļauj arī betona dakstiņu jumta seguma izmantošanu.

 

PIEEJAMI VISĀ LATVIJĀ

 

Uzņēmumu BENDERS Latvijā pārstāv jumtu vairumtirdzniecības bāze VINTEKO.  Benders betona dakstiņi pieejami labākajās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai veiktu jumta aprēķinus, droši sazinies – profesionālie un pieredzes bagātie VINTEKO konsultanti veiks jumta aprēķinus, ieteiks labāko risinājumu, kā arī nodrošinās piegādi visā Latvijā! Ja liec jumtu, tad dari to pārdomāti – lai kalpotu visu mūžu! Ja JUMTS – tad VINTEKO!

 

Vairāk par Zviedrijā ražotajiem BENDERS betona dakstiņiem var uzzināt šeit.

 

SIA «VINTEKO»
Krūzes iela 3, Rīga
LV-1046, Latvija
Tālr.:+371 67395151
E-pasts: info@vinteko.lv
www.vinteko.lv

Avots: Delfi.lv

Share

This will close in 0 seconds