fbpx

Par mums

SIA “VINTEKO” jumtu vairumtirdzniecības bāze ir uzņēmums, kas ilgus gadus darbojas jumtu tirdzniecības sfērā. Spēcīga komanda, kas vairāk kā 10 gadu laikā uzkrājusi pieredzi, sadarbojoties ar Eiropas lielākajām jumtu segumu rūpnīcām un Latvijas vadošajiem būvmateriālu veikaliem, arhitektiem un būvniecības speciālistiem. Saviem klientiem piedāvājam dažādus kvalitatīvus jumta segumus un aksesuārus jumta montāžai – visu, kas svarīgs kvalitatīvai jumta ieklāšanai. Vienā vietā atrodami visi kvalitatīvākie un populārākie jumtu segumi Latvijā. Mūsu lielākās preču grupas no pasaulē atzītiem ražošanas līderiem ir: BENDERS betona dakstiņi, ETERNIT bezazbesta šīferis, METROTILE metāla dakstiņi ar akmens smalci, IKO bitumena šindeļi, Wirplast ventilācijas izvadi jumtiem un dažādi jumtu aksesuāri. Esam profesionāļi savā jomā! Mūsu darba pamatā ir uzskats: ja mainīt vai likt jumtu, tad pārdomāti, kvalitatīvi – uz visu dzīvi.

Ja JUMTS – tad VINTEKO!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 6000 biedri.

2019. gadā arī SIA ”Vinteko” kļuva par LTRK biedru

Mūsu vērtības

Mēs cienām savu klientu, tāpēc nesam atbildību par pārdotajām precēm un ilgtermiņa sadarbību. Mūsu uzņēmuma svarīgākās vērtības ir:

  • Kvalitāte

  • Serviss – tūlītēja reakcija, ātra apkalpošana

  • Profesionāli un motivēti darbinieki

  • Ilgtermiņa sadarbība

  • Konkurētspējīgas cenas

  • Nepārtraukta attīstība

  • Partneru savstarpējā cieņa un uzticēšanās

Kāpēc sadarboties ar mums?

Plašākā jumtu materiālu izvēle Latvijā

Mūsu jumtu vairumtirdzniecības bāze specializējas jumta materiālos, tāpēc šeit atrodams viss, kas vajadzīgs kvalitatīvai jumta uzlikšanai.

Kvalitatīvi produkti

Mēs pievēršam lielu uzmanību tehnoloģiski attīstītiem un ekoloģiski tīriem būvmateriāliem.

Bezmaksas aprēķini un konsultācijas

Mūsu profesionālie speciālisti veiks nepieciešamo materiālu aprēķinus un ieteiks labāko iespējamo risinājumu tieši Jūsu ēkai.

Uzticamas un laikā veiktas piegādes

Jebkuru pasūtījumu varam piegādāt uz jebkuru vietu visā Latvijā, kā arī atsevišķi vienojoties ārpus tās!

Konsultācijas, apmācības un semināri

Izglītojam savus sadarbības partnerus, lai arī viņi būtu zinoši un spētu labāk orientēties mūsu piedāvāto materiālu klāstā.

Mārketinga atbalsts

Savus sadarbības partnerus nodrošinām ar nepieciešamo informatīvo materiālu atbalstu.

100 % noliktavā

Lielākā daļa produktu ir pieejami uz vietas Rīgas noliktavā, kas atvieglo pasūtīšanas/saņemšanas procesu.

Atsauksmes

Mūsu sadarbības partneri