fbpx

CEDRAL – vienmēr skaisti JUMTI un FASĀDES!

Šķiedrcementa būvmateriālu zīmols “CEDRAL” apvieno jumta segumu un fasādes risinājumus un ir daļa no pasaulē pazīstamā būvniecības koncerna “ETEX Group”.

CEDRAL produkcija tiek ražota Lietuvas un Beļģijas rūpnīcās. Visi jumtu un fasādes materiāli tiek ražoti, izmantojot šķiedrcementu. Pateicoties šī materiāla lieliskajiem stiprības rādītājiem, CEDRAL šķiedrcementa jumta un fasādes materiāliem piemīt lieliska izturība pret apkārtējās vides ietekmi, tie ilgi kalpo, neprasa īpašu apkopi un ne mazāk svarīgi – izskatās vizuāli pievilcīgi.

CEDRAL šķiedrcementa būvniecības produktu daudzveidība un iespēja tos neierobežotā veidā kombinēt ar citiem materiāliem, ikvienam ēku īpašniekam ļauj radīt savu unikālo ēkas vizuālo risinājumu.

 

ŠĶIEDRCEMENTA VIĻŅOTĀS LOKSNES – vizuāli estētisks un ilgmūžīgs jumta segums!

Viens no pazīstamākajiem un visbiežāk izmantotajiem CEDRAL produktiem LATVIJĀ ir šķiedrcementa jeb bezazbesta viļņotās loksnes CEDRAL privātmāju sektoram. Tas ir jumta segums, ko īpaši iecienījuši ēku īpašnieki, kas vēlas savu jumta segumu uzklāt pašu spēkiem. CEDRAL loksnēm ir 5 viļņi un 2 dažādi izmēri:

  • Gotika loksnes (920×585 mm) atgādina ekskluzīvos dakstiņus. Šīs loksnes ir nelielas un vieglas, tāpēc to montāžu var veikts arī pats ēkas īpašnieks, ekonomējot uz darba izmaksām.
  • Villa loksnes (920×875 mm) ir populārs jumta risinājums, pateicoties optimālai cenas un estētikas attiecībai. Šīs loksnes izmēros ir lielākas nekā Gotika, tāpēc saīsinās jumta klāšanas laiks, samazinās nepieciešamais jumta piederumu un pašu lokšņu daudzums tādas pašas platības noklāšanai. Arī šo lokšņu uzklāšanu var veikt pašu spēkiem.

Abu lokšņu nelielais izmērs un augstie, platie viļņi veido vizuāli estētisku un ekskluzīvu jumta izskatu. Tās vienlīdz labi izskatās gan uz tradicionāla, gan mūsdienu stila ēkām. CEDRAL bezazbesta viļņotās loksnes pieejamas 7 krāsās ar visiem nepieciešamajiem papildus aksesuāriem.

Savu nelielo izmēru dēļ, Cedral viļņotās loksnes vairāk piemērotas izmantošanai nelieliem jumtiem – privātmājām, pirtīm, nojumēm, šķūnīšiem u.c.

 

ŠĶIEDRCEMENTA DĒĻI – lieliska alternatīva parastajiem koka dēļiem!

Arvien biežāk ēku īpašnieki izvērtē to, kādus ēku būvniecības materiālus izvēlēties, domājot par to ilgtspējību. CEDRAL šķiedrcementa dēļi ir pievilcīgs un ilgmūžīgs fasādes apdares materiāls. Tā ekoloģiskā un daudzslāņainā šķiedru struktūra CEDRAL fasādes apdares dēļiem piešķir stiprību, tāpēc tie var būt daudz plānāki un līdz ar to arī vieglāki kā koks.

Taču atšķirībā no parastajiem koka dēļiem, tiem kalpošanas laikā nav nepieciešama apkope. Kā piemēram, koka dēļus kalpošanas laikā bieži nākas pārkrāsot, pārmontēt, kā arī veikt citus papildus darbus, kas ilgtermiņā rada arī papildus izmaksas. Izvēloties CEDRAL apdares dēļus, par šāda veida papildus apkopi var aizmirst! Dēļi lieliski sader arī ar citiem celtniecības materiāliem un tos var izmantot dažādos veidos: fasādēm, vēja kastēm, sētām un citur.

CEDRAL fasādes apdares dēļi pieejami 2 profilos ar atšķirīgu stiprināšanas veidu (Classic un Click), plašā krāsu sortimentā. Abu veidu dēļi pieejami ar koka imitācijas faktūru, kā arī gludi. Cedral piedāvā arī plašu fasādes profilu sortimentu – pilnam apdares risinājumam. Dēļu montāža var būt gan horizontāla, gan vertikāla.

ŠĶIEDRCEMENTA PLĀKSNĪTES – ELEGANTS JUMTA UN FASĀDES RISINĀJUMS!

Vienots vizuālais risinājums jumtam un fasādei? Tas ir iespējams! CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes iespējams izmantot gan jumtam, gan fasādei – tādējādi veidojot elegantus un oriģinālus ēkas apdares risinājumus vienotā stilā. Pasaulē šāda nepārtrauktā apdare kļūst arvien populārāka – gan privātmāju, gan sabiedriskā sektora ēku arhitektūrā.

CEDRAL šķiedrcementa plāksnīšu formu daudzveidība, virsmu faktūra, krāsas, iespēja tās montēt dažādos veidos un kombinēt ar citiem materiāliem rada iespējas ēku īpašniekiem spēlēties ar niansēm. Rezultātā iespējams panākt gan ēkas iekļaušanos, gan izcelšanos apkārtējā vidē!

Šķiedrcementa plāksnītes var izmantot ne tikai kā jumta vai fasādes apdares materiālu. Ar CEDRAL plāksnītēm var veidot arī unikālas un radošas dūmvadu un vējmalu apdares ēkām, kur izvēlēts cits jumta segums.

 

PIEEJAMI VISĀ LATVIJĀ

CEDRAL šķiedrcementa produktus Latvijā var iegādāties pie CEDRAL oficiālā pārstāvja vairumtirdzniecības bāzē VINTEKO, kā arī labākajās būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai veiktu jumta vai fasādes risinājuma izmaksu aprēķinus, droši elektroniski atsūtiet ēkas projektu vai atbilstošos izmērus – profesionālie un pieredzes bagātie VINTEKO speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus, ieteiks labāko risinājumu, kā arī nodrošinās piegādi visā Latvijā!

Vairāk par CEDRAL šķiedrcementa jumta segumu un fasādes risinājumiem var uzzināt: šeit.

Share