fbpx

Jumta segumi no pasaulē atzītiem ražotājiem!

Jumta segumi ir ilgtermiņa ieguldījums! Skaists, kvalitatīvs un labi funkcionējošs jumts palielinās Jūsu mājas vērtību!

Vinteko piedāvātie jumta segumi – pārbaudīta kvalitāte visā pasaulē!

Jumtam ir ne vien gaumīgi jāizskatās, bet noteikti jāspēj pildīt arī sava pamatfunkcija – jāpasargā mājas konstrukcija no dažādiem ārējiem apstākļiem. Labākā jumta garantija noteikti ir ekspluatācijā pārbaudīts jumta segums! Tāpēc izvēloties jumta segumu, noteikti vajadzētu pārliecināties, ka tas ir kvalitatīvs un Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērots.

Domājot par jumta konstrukcijas maksimālas ilgmūžības nodrošināšanu, svarīgi būtu jumtu nokomplektēt pilnībā – ar dažādiem jumta veidam atbilstošiem oriģinālajiem aksesuāriem, ventilācijas izvadiem, noteksistēmām, jumta drošības elementiem un citiem jumta papildelementiem. Tāpat arī jumta segumi jānodrošina ar regulāru tehnisko apkopi atbilstoši ekspluatācijas prasībām. Pareizi izvēlēti mājas jumta segumi, rūpīgi uzklāti un pienācīgi kopti, kalpos ilgi!

SIA “VINTEKO” jau daudzus gadus ir Eiropas lielāko jumta segumu ražošanas rūpnīcu oficiālais izplatītājs, tāpēc droši varam teikt, ka mūsu piedāvātie jumta segumi ir izturējuši laika pārbaudi Latvijā, kā arī pierādījuši savu popularitāti!

Jumti, tāpat kā ēku īpašnieku gaumes, ir dažādi. Tieši tāpēc lēmumu par to, ko tieši no daudzveidīgā jumta materiālu klāsta izvēlēties, nevajadzētu sasteigt – jumta segums ir ilgtermiņa ieguldījums. Tāpēc pieņemot šo atbildīgo lēmumu, iesakām konsultēties ar SIA „ORBERG” (iepriekš VINTEKO) profesionālajiem un pieredzes bagātajiem konsultantiem!

BENDERS – Zviedrijā ražoti betona dakstiņi. Šis jumta segums tiek lietots gan jaunu ēku celtniecībā, gan jau esošu ēku renovācijai. Benders betona dakstiņi pieejami 3 dažādos profilos. To, kura tipa dakstiņus izvēlēties, lielā mērā nosaka ēkas tēls un tās īpašnieka gaume.

WIENERBERGER – WIENERBERGER māla dakstiņi tiek ražoti dažādās formās un izmēros. Sortimentā pieejami klasiski viļņotie un moderni plakanie dakstiņi, kas piemēroti jebkuras formas un sarežģītības pakāpes jumtiem.

ETERNIT – bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes Latvijas tirgū pieejamas vairākās krāsās piecu  (P75) un astoņu (CB40) viļņu profilos ar jau rūpnieciski nogrieztiem stūriem – pilnībā gatavas montāžai. ETERNIT jumta segums – pārbaudīta kvalitāte par pieejamu cenu!

METROTILE – metāla dakstiņu jumta segums ar akmens smalci, ko pārsvarā patīkamā, vizuālā izskata, viegluma un citu fizikālo īpašību dēļ, izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai.

IKO – bitumena šindeļi tiek plaši lietoti privātmājām, komerciālos un industriālos projektos visā pasaulē. Uzticams jumta risinājums ikvienai ēkai!

CUPA – dabīgā akmens jumti jeb slānekļa jumti. Pazīstams arī kā dabīgais šīferis. Ekskluzīvs un ilgmūžīgs jumta segums!

CEDRAL – šķiedrcementa plāksnītes. Elegants un vienots jumta un fasādes apdares risinājums!