fbpx

Jumta segumi

Jumta segumi

Jumta segums ir viens no mājas svarīgākajiem elementiem gan vizuāli, gan funkcionāli. Jumtam ir ne vien gaumīgi jāizskatās, bet jāspēj pildīt arī sava pamatfunkcija – pasargāt mājas konstrukciju no dažādiem ārējiem apstākļiem. Lai jumta segums spētu pilnvērtīgi kalpot, tas jāpapildina arī ar dažādiem, jumta segumam atbilstošiem, papildus elementiem – ūdensnoteku sistēmām, jumta ventilācijas sistēmām, ūdens novadīšanas kanālu sistēmām un citiem piederumiem. Tāpat arī jumta segumi būtu regulāri jānodrošina ar tehnisko apkopi atbilstoši ekspluatācijas prasībām. Pareizi izvēlēts mājas jumta segums, rūpīgi uzklāts un pienācīgi kopts, kalpos ilgi!

Jumta segumi ir dažādi, tāpat kā ēkas. Tieši tāpēc lēmumu par to, ko tieši no daudzveidīgā materiālu klāsta izvēlēties, nevajadzētu sasteigt – jumta segums ir ilgtermiņa ieguldījums. Tāpēc pieņemot šo atbildīgo lēmumu, iesakām konsultēties ar SIA „VINTEKO” profesionālajiem un pieredzes bagātajiem konsultantiem!

BENDERS – Zviedrijā ražoti betona dakstiņi. Šis jumta segums tiek lietots gan jaunu ēku celtniecībā, gan jau esošu ēku renovācijai.

ETERNIT – bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes ar 8 viļņiem savu lielo izmēru dēļ īpaši paredzētas dažāda tipa saimniecībām un lauksaimniecības ēkām, bet 5 viļņu loksnes ir piemērotakas privātmājām.

CEMBRIT ekoloģiski tīru šķiedru cementa viļņplāksnes. Šie jumta segumi, galvenokārt, paredzēti dažādu ēku jumtu un fasāžu nosegšanai.

IKO – bitumena šindeļu jumta segums tiek plaši lietots privātmājām, komerciālos un industriālos projektos visā pasaulē.

Metrotile – metāla dakstiņu jumta segums ar akmens smalci, ko pārsvarā patīkamā, vizuālā izskata, viegluma un citu fizikālo īpašību dēļ, izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai.

Vinteko piedāvātie jumta segumi – pārbaudīta kvalitāte visā pasaulē!