fbpx

Jumta segumi no pasaulē atzītiem ražotājiem!

Jumta segumi

Jumta segumi ir ilgtermiņa ieguldījums! Skaists, kvalitatīvs un labi funkcionējošs jumts palielinās Jūsu mājas vērtību – tā ir ilgtermiņa investīcija. Jumtam ir ne vien gaumīgi jāizskatās, bet noteikti jāspēj pildīt arī sava pamatfunkcija – jāpasargā mājas konstrukcija no dažādiem ārējiem apstākļiem. Labākā jumta garantija noteikti ir ekspluatācijā pārbaudīts jumta segums! Tāpēc izvēloties jumta segumu, noteikti vajadzētu pārliecināties, ka tas ir kvalitatīvs un Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērots.

Domājot par jumta konstrukcijas maksimālas ilgmūžības nodrošināšanu, svarīgi būtu jumtu nokomplektēt pilnībā – ar dažādiem jumta segumam atbilstošiem oriģinālajiem aksesuāriem, ventilācijas izvadiem, noteksistēmām, jumta drošības elementiem un citiem jumta papildelementiem. Tāpat arī jumta segumi jānodrošina ar regulāru tehnisko apkopi atbilstoši ekspluatācijas prasībām. Pareizi izvēlēti mājas jumta segumi, rūpīgi uzklāti un pienācīgi kopti, kalpos ilgi!

SIA “VINTEKO” jau daudzus gadus ir Eiropas lielāko jumta segumu ražošanas rūpnīcu oficiālais izplatītājs, tāpēc droši varam teikt, ka mūsu piedāvātie jumta segumi ir izturējuši laika pārbaudi Latvijā, kā arī pierādījuši savu popularitāti!

Jumti, tāpat kā ēku īpašnieku gaumes, ir dažādi. Tieši tāpēc lēmumu par to, ko tieši no daudzveidīgā jumta materiālu klāsta izvēlēties, nevajadzētu sasteigt – jumta segums ir ilgtermiņa ieguldījums. Tāpēc pieņemot šo atbildīgo lēmumu, iesakām konsultēties ar SIA „VINTEKO” profesionālajiem un pieredzes bagātajiem konsultantiem!

BENDERS – Zviedrijā ražoti betona dakstiņi. Šis jumta segums tiek lietots gan jaunu ēku celtniecībā, gan jau esošu ēku renovācijai. Benders betona dakstiņi pieejami 3 dažādos profilos. To, kura tipa dakstiņus izvēlēties, lielā mērā nosaka ēkas tēls un tās īpašnieka gaume.

ETERNIT – bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes Latvijas tirgū pieejamas vairākās krāsās piecu  (P75) un astoņu (CB40) viļņu profilos ar jau rūpnieciski nogrieztiem stūriem – pilnībā gatavas montāžai. ETERNIT jumta segums – pārbaudīta kvalitāte par pieejamu cenu!

CEMBRIT ekoloģiski tīru šķiedru cementa viļņplāksnes. Šis jumta segums, galvenokārt, paredzēts dažādu ēku jumtu un fasāžu nosegšanai.

IKO – bitumena šindeļu jumta segums tiek plaši lietots privātmājām, komerciālos un industriālos projektos visā pasaulē. Uzticams jumta risinājums ikvienai ēkai!

Metrotile – metāla dakstiņu jumta segums ar akmens smalci, ko pārsvarā patīkamā, vizuālā izskata, viegluma un citu fizikālo īpašību dēļ, izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai.

Vinteko piedāvātie jumta segumi – pārbaudīta kvalitāte visā pasaulē!