fbpx
Bitumena sindeli IKO.

Bitumena šindeļi IKO – jumta segums jaunām un renovējamām ēkām!

Katram ēkas īpašniekam ir svarīgi, lai jumta segums būtu skaists, funkcionāls, drošs un ilgmūžīgs. Viens no pasaulē visplašāk lietotajiem jumta materiāliem ir bitumena šindeļi. Neatkarīgi no ēkas stila, tas ir lieliski piemērots jumta materiāls visa veida privātmājām un industriālajiem objektiem.

Arī Latvijā ēku īpašnieki labprāt izvēlas savām ēkām izmantot bitumena šindeļu jumta segumus gan būvējot jaunas ēkas, gan izmantojot tos kā renovācijas jumta materiālu. Savu popularitāti bitumena šindeļi iemantojoši, jo tie ir vizuāli pievilcīgi un viegli klājami uz jebkādas sarežģītības un formas jumtiem – apaļiem, lēzeniem un stāviem. Būtisks šindeļu izvēles noteicošais faktors – klājot šo jumta materiālu uz sarežģītu plakņu jumtiem, neveidojas materiālu atgriezumi. Ekspluatācijas laikā šis jumta segums ir kluss. To neietekmē arī tādi ārējie faktori kā rūsa un ēkas dabiskā sēšanās.

IKO – bitumena šindeļu līderis!

IKO ir vadošais zīmols starp augstākās kvalitātes bitumena šindeļu jumta segumiem. 1951. gadā neliels Kanādas uzņēmums IKO uzsāka savu darbību. Mūsdienās IKO ir kļuvis par vienu no respektablākajiem starptautiskajiem uzņēmumiem visā jumtu materiālu industrijā, kam pieder 37 ražošanas rūpnīcas visā pasaulē. Ģimenes uzņēmumam 4 paaudzēs gandrīz 70 gadus ir izdevies saglabāt savu galveno mērķi – RAŽOT KVALITATĪVUS JUMTA MATERIĀLUS! Pasaules klases bitumena šindeļi IKO Latvijā pieejami kopš 1996. gada. Gandrīz 30 gadus ilgā pieredze Latvijas tirgū ir būtisks jumta seguma kvalitātes rādītājs. Latvijā pieejamos IKO bitumena šindeļus ražo Slovākijā, izmantojot Kanādas tehnoloģijas.

Harvard slate (50)

Kanādas tehnoloģiju kvalitāte!

Zīmols savu reputāciju ir nopelnījis, pateicoties plašajam un kvalitatīvajam produktu klāstam.  IKO ir vienīgais jumta šindeļu ražotājs Eiropā, kurš nodrošina savu uzņēmumu ar visiem ražošanai nepieciešamajiem izejmateriāliem, ražojot tos dažādās rūpnīcās sava koncerna ietvaros visā pasaulē. Uzņēmums ir pārliecinājies, ka tikai izsekojot ražošanas procesam visos tā posmos, spēj nodrošināt visaugstāko kvalitāti. IKO bitumena šindeļu kvalitāti regulāri pārbauda un apliecina gan IKO, gan neatkarīgās Eiropas laboratorijas. Rūpnīcas gandrīz 70 gadu ilgā pieredze norāda, ka IKO ir radīti bitumena šindeļi, kas ir kā pasaules standarts, ar ko tiek salīdzināti pārējie bitumena šindeļi. Vairāk: www.iko.be

Uzticams jumta seguma risinājums ikvienai ēkai!

IKO piedāvā izvēlēties piemērotāko bitumena šindeļu jumta segumu ikviena arhitektūras stila ēkas unikalitātei, jo pieejama plaša formu daudzveidība. Lielākais izaicinājums ēkas saimniekam varētu būt izvēlēties piemērotāko krāsu. Latvijā populārākie IKO bitumena šindeļu veidi:

  • Cambridge Xtreme – pasaulē pirmais PAŠLĪMĒJOŠAIS laminētais divslāņu šindelis. Tā forma nodrošina to ātrāku un efektīvāku uzklāšanu, kā arī tiek samazināti materiāla atgriezumi. Tā īpaši platā naglojuma līnija nodrošina arī precīzāku šindeļu uzklāšanu uz jumta. Garantija 30 gadi.
  • Armourshield – tehnoloģiski uzlabots PAŠLĪMĒJOŠS bitumena šindelis, kura vizuālā forma atgādina bišu šūnas. Garantija 20 gadi.
  • Superglass 3TAB – klasiski taisnstūrveida formas bitumena šindeļi. Tas ir vissenākais veids, ko ražo IKO un tam ir pieejama visplašākā krāsu izvēle. Garantija 15 gadi.

Visus IKO bitumena šindeļu jumta segumus, iespējams papildināt ar metāla detaļām, ventilācijas aksesuāriem, noteksistēmām u.c.

Bitumena šindeļi IKO. Montāža.

Piemērots jumta segums renovācijai!

Bitumena šindeļus, kas ražoti, ievērojot Kanādas tehnoloģiju, īpaši bieži pieprasa tie Latvijas iedzīvotāji, kas savām ēkām daudzus gadus atpakaļ likuši zemākas kvalitātes bitumena šindeļus. Ja jumta konstrukcija saglabājusies laba, jumta segumu ir iespējams un pat ieteicams renovēt. Tas ir ekonomiski izdevīgāk, ātrāk un ērtāk, kā izvēlēties pavisam cita veida jumta segumu. Lai nodrošinātu bitumena jumta šindeļu ilgmūžību, svarīgi ievērot labās prakses nosacījumus, lai montāžas laikā netiktu pieļautas kļūdas.

  • Bieži vien netiek lietots apakšklājs. To izmantojot, tiek nodrošināta jumta konstrukcijas hidroizolācija un OSB plātnes pasargātas no uzbriešanas.
  • Bitumena šindeļus obligāti jāstiprina ar šindeļiem paredzētām naglām. Bieži vien šindeļi tiek skavoti vai vēl sliktāk tikai pielīmēti. Tāpat būtiski iedzīt naglas precīzi – ražotāja norādītajā vietā uz naglojuma līnijas.
  • Visbiežākā kļūda – nepietiekama vai vispār neesoša ventilācija var ļoti kritiski saīsināt bitumena šindeļu jumta kalpošanas laiku. Visai jumta konstrukcijai jābūt ventilējamai no karnīzes līdz korei, izmantojot ventilācijas kori – lai gaiss cirkulētu pa visu jumtu, tajā neuzkrātos mitrums un konstrukcija neuzkarstu.

Kvalitatīvi bitumena šindeļi no IKO – pareizi uzklāti, kalpos ilgi!

Platīna garantija!

Jumts netiek pirkts katru dienu. Tāpēc vienalga vai jumta montāžu veicat pats vai uzticat šo darbu veikt profesionāļiem, galvenais ievērot ražotāju gadiem pārbaudītus un ieteiktus montāžas standartus! Ievērojot precīzu montāžas instrukciju, IKO jumtiem tiek piemērota PLATĪNA garantija. Tā 5 gadus nodrošina 100 % klienta aizsardzību, sedzot jumta seguma, transporta un pat darba izmaksas.

Pieejams visā Latvijā!

IKO bitumena šindeļus var iegādāties jumtu vairumtirdzniecības bāzē VINTEKO, kā arī labākajās būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai veiktu jumta izmaksu aprēķinus, droši elektroniski atsūtiet ēkas projektu vai jumta izmērus – profesionālie un pieredzes bagātie VINTEKO konsultanti veiks jumta aprēķinus, ieteiks labāko risinājumu, kā arī nodrošinās piegādi visā Latvijā! Ja liec jumtu, tad dari to pārdomāti – lai kalpotu visu mūžu! Ja JUMTS – tad VINTEKO!

Vairāk par IKO bitumena šindeļiem var uzzināt šeit.

www.vinteko.lv

Share