fbpx
Jumta logi Velux. Vinteko.

Jumta logi VELUX

Jumta logi ļauj telpā ieplūst divas reizes vairāk gaismai kā vertikālie logi ar līdzvērtīgu izmēru, kas padara telpu ievērojami gaišāku un uzlabo telpu mikroklimatu tās iedzīvotājiem. Pietiekams dienas gaismas daudzums, optimāla vēdināšana, veselīgs un komfortabls iekštelpu klimats ir svarīgs, lai cilvēki ikdienā justos labi, būtu veseli un produktīvi. VELUX rūp sabiedrības labklājība, komforts un veselība, tāpēc jau vairāk kā 70 gadus ražo jumta logus un to aksesuārus, kas ir energoefektīvi, kvalitatīvi, inovatīvi un uzticami.

Standard – ērti lietojami un droši jumta logi par draudzīgu cenu tiem, kam svarīga ir funkcionalitāte.

Standard Plus – jumta logi tiem, kuram ir svarīga energoefektivitāte un tās sniegtais komforts.

Premium – jumta logi ar ekskluzīvu dizainu, kas sniedz vairāk gaismas un svaiga gaisa, kā arī nodrošina energoefektivitāti, drošību un pārbaudītu kvalitāti.

Saņem savu bezmaksas konsultāciju!

Jumta logi no VELUX – vairāk kā 70 gadu pieredze jumta logu ražošanā!

Tirgus līderis

Velux ir pirmais uzņēmums, kurš pirms vairāk kā 75 gadiem sāka ražot jumta logus un joprojām ir tirgus līderis šajā segmentā.

Visiem jumtu segumiem

Velux jumta logi elementi pieejami visiem Latvijā populārākajiem jumta segumiem – jāizvēlas vien jumta segumam atbilstošs pieslēgums.

Dažādi izmēri

Izvēloties jumta logu lielumus un skaitu, jāņem vērā telpas funkcijas un forma, lai nodrošinātu nevainojumu risinājumu.

Izturīgs pieslēgums

Jumta logi ir aprīkoti ar izturīgu pieslēgumu, kas cieši savieno logu ar jumta segumu, neļaujot ūdenim iekļūt jumta konstrukcijā.

Uzlabota energoefektivitāte

Kvalitatīvi kalpo visos laikapstākļos, jo unikāla siltinājuma sistēma nodrošina spēcīgu un energoefektīvu vairogu pret vēju un aukstumu.

Pilna komplektācija

Jumta logu pamata komplektā ietilpst: jumta segumam atbilstošs pieslēgums ar hidro un siltumizolācijas rāmi optimālai energoefektivitātei, kā arī tvaika barjera, taču komplektāciju var papildināt ar citiem nepieciešamajiem aksesuāriem.

Funkcionāli un vizuāli estētiski

Jumta logi ir ne tikai funkcionāli, bet arī vizuāli estētiski un interesanti papildina ēkas eksterjeru un interjeru.

Kvalitāte, uz kuru var paļauties

Velux produkti tiek testēti ekstremālos apstākļos, lai garantētu logu kalpošanu vienlīdz augstā līmenī visos gadalaikos.

Regulāri pētījumi

Uzņēmums regulāri veic pētījumus par dzīvesvietas ietekmi uz cilvēka veselību, kā arī mūsdienās tik aktuālo “iekštelpu paaudzi”, lai spētu radīt inovatīvus produktus.

Garantija

Velux saviem jumta logiem dod vismaz 10 gadu garantiju un vairāk – atkarībā no izvēlētā modeļa.

*populārākie jumta logu produkti. Pieejami arī citi risinājumi.

Velux jumta logi - 6 soļu izvēles ceļvedis

Velux jumta loga rokturis – augšā vai apakšā?