fbpx

ETERNIT bezazbesta šīferis jeb šķiedrcementa viļņotās loksnes

ETERNIT bezazbesta šīferis jeb cementa viļņotās loksnes tiek ražotas Lietuvā gandrīz 20 gadus, izmantojot vācu tehnoloģijas. Šķiedrcementa viļņotās loksnes Latvijā ir pazīstams un plaši lietots jumta segums privātmājām, daudzīvokļu un lauksaimniecības ēkām.

ETERNIT bezazbesta šīferis Latvijas tirgū pieejams piecu (P75) un astoņu (CB40) viļņu profilos, dažādos izmēros un vairākās krāsās. Visas loksnes pieejamas ar jau rūpnieciski nogrieztiem stūriem – pilnībā gatavas montāžai. Bezazbesta šīfera loksnes var kombinēt ar caurspīdīgajām loksnēm, tādējādi nodrošinot, ka caur jumta segumu ienāk arī dabiskais apgaismojums. Tās ļauj ekonomēt elektrību, kā arī, izmantojot lauksaimniecības ēkām, rada dzīvniekiem patīkamu mikroklimatu.

Šo jumta segumu var izmantot gan jaunbūvēs, gan renovējot jau esošas ēkas.

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

Bezazbesta šīferis ETERNIT – drošs viļņoto lokšņu jumta segums!

2 profilu loksnes (5 un 8 viļņu loksnes)
8 krāsas

Eternit viļņoto lokšņu krāsošanai tiek izmantota speciāla difūzijas krāsa, kas ļauj jumtam elpot. Plašā krāsu gamma nodrošina iespēju savstarpēji saskaņot visus ēkas elementus, tādējādi veidojot vienotu ēkas vizuālo tēlu un tās harmonisku iekļaušanos apkārtējā vidē.

CurtCoat krāsošanas tehnoloģija

Pateicoties dziļās un vienmērīgās krāsošanas tehnoloģijai, ražošanas procesā loksnes tiek nokrāsotas ļoti kvalitatīvi – tiek izveidota gluda virsma, kas nodrošina lokšņu pārklājuma ilgmūžību un izturību..

Gan jaunām, gan renovējamām ēkām

Eternit bezazbesta šīferis piemērots gan jaunām, gan renovējamām ēkām.

Oriģinālie cementa aksesuāri

Ar rokām gatavotie, oriģinālie Eternit cementa jumta aksesuāri nodrošina jumta kores, malu un fasāžu stūru aizsardzību. To izmantošana ir ērta un rada vizuāli pievilcīgu un pabeigtu izskatu.

Ātra un vienkārša montāža

Viļņoto lokšņu montāžai nav nepieciešami speciāli darbarīki un specifiskas zināšanas. Visas loksnes izgatavotas tā, lai to uzlikšana būtu ērta un tiktu samazinātas montāžas izmaksas.

Laba skaņas izolācija

Eternit viļņotajām škiedru cementa loksnēm piemīt laba skaņas izolācija. Negaisa, lietus un krusas trokšņi tiek labi apsorbēti.

Ugunsdrošs

Eternit šķiedru cementa viļņotajām loksnēm ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība.

Noturība pret ķīmisku iedarbību

Cementa viļņoto lokšņu sastāvs garantē to, ka tās neietekmē pelējums, baktērijas, kaitēkļi, skābes, sārmi un citas ķīmiskas vielas. Eternit viļņotās loksnes rada optimālu vidi ēkās, kur jāievēro specifiskas prasības – dzīvnieku fermām un dažāda tipa produktu uzglabāšanas noliktavām.

Izturīgs pret ārējiem faktoriem

Eternit bezazbesta šīfera loksnes ir izturīgas pret lielu, salu un krusu.

Optimāla lokšņu difūzija un mitruma pašregulācija

Viļņotas loksnes ir dabīgs, gaisa caurlaidīgs materiāls. Tām piemīt difūzijas spēja, kas samazina kondensāta veidošanos. Pareizi izveidots jumts ievērojami uzlabo jumta konstrukcijas vēdināšanu un kalpošanas laiku.

Ekoloģisks

Eternit viļņoto lokšņu ražošanā tiek izmantots šķiedru cements, augstas kvalitātes kompozītmateriāli un dabīgas izejvielas. Ražošanas laikā vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas. Uzņēmumam “Eternit Baltic” ir piešķirts arī vides nozīmības apliecinājuma sertifikāts ISO 14 001.

Caurspīdīgās loksnes

Eternit viļņotās cementa loksnes var kombinēt ar caurspīdīgajām loksnēm, kas telpā ļauj ienākt dabīgajai gaismai. Tādējādi var samazināt elektroenerģijas rēķinus. Izmantojot ēkās, kurās mitinās dzīvnieki, tie ir veselīgāki un produktīvāki, jo visu dienu neatrodas mākslīgās gaismas ietekmē.

Garantija 30 gadi

Eternit garantē, ka pareizi montēts jumts kalpos ilgi, tāpēc piešķir 30 gadu garantiju visām viļņotajām loksnēm.

ETERNIT viļņotie jumta segumi

Gotika

Villa

KLASIKA

Agro L

Agro XL

This will close in 0 seconds