fbpx
Dūmvadi MK Kolekt. Vācu keramikas dūmvadu sistēmas.

Dūmvadi MK Kolekt

Dūmvadi MK Kolekt ir piemēroti visiem apkures katliem ar slēgtu degšanas kameru un kondensācijas katliem. Tajos var izmantot dažāda veida kurināmo: malku, ogles, gāzi, granulas u.c. Vācu keramikas dūmvadu sistēmas MK Kolekt izgatavotas no dabiskiem materiāliem, ir sertificētas un atbilst visām mūsdienu prasībām: veido labu vilkmi, dūmgāzu temperatūras intervāls ir no 60o – 600oC, kā arī ir noturīgas pret skābes iedarbību pie sodrēju sadegšanas. Dūmvadi pieejami pilnā komplektācijā ar ventilāciju vai bez tās, dažādos diametros.

Dumvada sistēmas standarta komplektācijā ietilpst: keramzītbetona moduļbloki, keramikas caurule, pieslēguma trejgabals 90o, tīrīšanas trejgabals, kondensāta trauks, izolācijas vate, revīzijas durtiņas, ventilācijas reste, izolācija pieslēgumam, līme keramikai 3 kg, mūrjavas maisījums 25 kg, montāžas instrukcija, atbilstības deklarācija, 30 gadu garantijas apliecinājums.

Saņem savu bezmaksas konsultāciju!

MK Kolekt – mūsdienīgas vācu keramikas dūmvadu sistēmas!

PILNA KOMPLEKTĀCIJA

Komplektā ietilpst viss, kas nepieciešams dūmvada montāžai.

Dažādi diametri

Dūmvada sistēmas pieejamas dažādos diametros: D140, D160, D180, D200.

vairāku veidu dūmvadu sistēmas

Dūmvadi pieejami vairākos veidos – gan ar ventilāciju, gan bez tās.

Noturība pret kondensātu

Keramiskajai caurulei ir gluda virsma (nav poraina), kas pasargā no kondensāta iedarbības. Tāpat komplektā ietilpst arī kondensāta savācējs. Piemēram, ja malka būs mitra, tad kondensāts nonāks kondensāta savācējā un tālāk tiks novadīts pa tiešo kanalizācijā.

Ugunsnoturība

Raksturīga izturība pret sodrēju aizdegšanos 90 min.

Sertificēti

Produktiem piešķirti sertifikāti: EN 13063-1, EN 13063-2, EN 13063-3. Katru gadu sertifikācija tiek veikta no jauna, lai nodrošinātu atbilstību visiem aktuālajiem normatīviem.

garantija 30 gadi

30 gadi – attiecināma tikai tad, ja dūmvads ir pilnā komplektācijā un ievērota montāžas instrukcija.

ātra uzstādīšana

Sistēma veidojas no dažādiem, viegli kombinējamiem elementiem. Lai arī montāža ir viegli veicama, to iesakām uzticēt veikt profesionāļiem.

VĀCU KERAMIKA

Keramiskie elementi izgatavoti Vācijā. Tie ir ekoloģiski un dabiski. Keramiskās caurules ir izturīgas pret sodrēju uzkrāšanos un atbilst A1N1/ B4N1 klases prasībām.

vēdināšanas sistēma

Starp dūmvada keramisko cauruli un keramzītbetona blokiem tiek likta izolācijas vate, kurā iestrādāta vēdināšanas sistēma – mitruma izvadīšanai no izolācijas vates.

Dažādiem apkures veidiem

Dūmvadu var izmantot kurināšanai ar malku, oglēm, gāzi, granulām u.c. Svarīgākais, lai tiktu izvēlēts dūmvada sistēmai atbilstošs apkures katls ar slēgtu degšanas kameru un kondensācijas katlu.

Gan jaunbūvēm, gan renovējamām ēkām

MK kolekt dūmvadus var uzstādīt gan jaunbūvēs, gan renovējamās ēkās.

Dūmvada sistēmas standarta komplektācija

*komplektācijā ietilpst viena veida moduļbloki, pēc izvēles

Komplektācijas iespējamie papildelementi

*iespējams papildināt standarta komplektāciju

Ventilācijas kanālu moduļbloki

Dūmvadi - MK Kolekt montāžas instrukcija

Dūmvadi - ekspluatācijas īpašību deklarācija