fbpx
Bruģis Benders. Vinteko.

Bruģis BENDERS

Bruģis BENDERS ir vispopulārākais no Skandināvijā izmantotajiem ainavu labiekārtošanas produktiem. Ja plāno labiekārtot savas mājas pagalmu, tad Zviedrijā ražotie bruģakmeņi no BENDERS, būs īstā izvēle – ekskluzīvi produkti, ražoti pēc skandināvu augstākajiem kvalitātes standartiem.

Bruģis ir ilgtermiņa ieguldījums ēkas labiekārtojuma infrastruktūrā un savā labsajūtā – skaisti iekārtots un funkcionāls pagalms, piebraucamais ceļš vai dārzs priecēs Jūs ik dienu daudzu gadu garumā. Ne mazāk svarīgi, ka ar BENDERS bruģi iekārtotās teritorijas ir viegli uzturamas un ļoti izturīgas – tās kalpo vismaz 5 reizes ilgāk kā asfalts.

BENDERS koncerna ražošanas pieredze ir jau kopš 1960. gada. No neliela uzņēmuma ar pāris produktiem, tas izaudzis par Eiropā vienu no lielākajiem būvniecības betona produktu ražotājiem. BENDERS ražotajai ainavu labiekārtošanas produkcijai tiek piešķirta 10 gadu rūpnīcas garantija.

Lai Jūs savu dārzu varētu izveidot par savu personīgo oāzi, BENDERS ainavu labiekārtošanas produktu klāstā atrodams ne vien bruģis, bet arī betona plāksnes, sienu sistēmas un dažādi dekoratīvie elementi!

Vairāk par BENDERS ainavu labiekārtošanas produktiem, iespējams uzzināt BENDERS katalogā.

Saņem savu bezmaksas konsultāciju!

Bruģis BENDERS – pārdomāts dizains un ekskluzīvi produkti visaugstākajā zviedru kvalitātē!

Populārākie divpusējie Benders bruģakmeņi TROJA/LABYRINT.

TROJA antīks – reljefa virsma.

LABYRINT antīks – gluda virsma.

TROJA antīks

LABYRINT antīks

BENDERS katalogs | Cenas

*detalizētāka informācija par aktuālajām cenām un spēkā esošajām atlaidēm pieejama, sazinoties ar mūsu speciālistu.