fbpx

Metrotile jumta segums: izsmalcinātība un kvalitāte!

Ko jūs pamanāt vispirms, kad iebraucat māju ciematā? Protams, tie ir jumti — māju vizītkartes un to īpašnieku statusa rādītāji. Gluži kā žurnālu košie attēli, tie pievērš uzmanību un iepriecina apkārtējos ar savu skaistumu. Nav šaubu, ka jumts ir viens no svarīgākajiem jebkuras būves dizaina komponentiem. 

Metrotile dakstiņu neapstrīdamās priekšrocības!

Metrotile tērauda dakstiņi ļauj iegūt ne tikai lieliskus izolācijas un trokšņu slāpēšanas rādītājus, bet arī nepārspējamu estētisku efektu un ilgmūžību. Šāds rezultāts tiek iegūts, ražošanā izmantojot augstas kvalitātes materiālus un jaunākās tehnoloģijas. Akmens smalce ārēji pārvērš segumu maksimāli pietuvinātu dabiskam dakstiņam. Turklāt no plašā profilu un unikālo krāsu risinājumu skaita varēsiet viegli izvēlēties tieši savai mājai piemērotāko segumu.

Metrotile dakstiņiem ir ļoti mazs svars — tikai 6 kg/m²

Metrotile dakstiņi sevī apvieno trīs materiālu — dabīgā dakstiņa, metāla un mīkstā seguma vislabākās īpašības. Dakstiņa pamats ir 0.45mm bieza, tērauda loksne, kas dakstiņiem piešķir formu, stiprību un elastību. Krāsota bazalta smalce pie loksnes pielīmēta ar iekrāsotu akrila līmi, kas piešķir unikālu izskatu un samazina nokrišņu radīto troksni. Materiāla augstais profils ļauj jebkurai mājai piešķirt vienreizīgumu un individualitāti, atveidojot keramikas dakstiņus. Metrotile jumta segums tiem nezaudē ne skaistumā, ne kalpošanas ilgumā. Materiāla atšķirīgā īpatnība ir Metrotile mazais svars (6 kg/m2), kā arī montāžas vienkāršība. Montāžu ir iespējams veikt pat temperatūrā, kas ir zemāka par nulli.

Metrotile jumta segums ir gluži vai speciāli izgatavots atbilstoši skarbajam klimatam: tas iztur temperatūru no –120°С līdz +120°С, sniega slodzi līdz 300 kg/m² un vēja ātrumu līdz 252 km/h. Prakse pierādījusi, ka vissaprātīgākais risinājums ir jumta segums no kompozītmateriāliem. Beļģijas koncerna Metrotile Europe produkcija apvieno tradicionālo Eiropas kvalitāti un mūsdienu ražošanas tehnoloģijas. www.metrotile.eu

Metrotile patentētais sastāvs!

Metrotile kompozītmateriālu dakstiņi – daudzkārtu pārklājums, kura pamatā ir metāla loksne, ko piegādā no Luksemburgas rūpnīcas Arcelor – vienas no pasaulē lielākajām tēraudliešanas ražotnēm. Pēc tam loksne tiek apstrādāta ar alucinku – speciālu alumīnija un cinka sakausējumu, kas pilnībā novērš korozijas rašanos. Uz loksnes uzklāj dabiskā akmens granulātu, kas tiek nostiprināts ar akrila līmi, ko izgatavo pēc slepenas receptes. Patentētā tehnoloģija pilnībā pieder uzņēmumam Metrotile Europe.

Visām norādītajām prasībām atbilstošā unikālā jumta seguma ražošanai ir nepieciešami sarežģīti tehnoloģiski procesi. Koncerns Metrotile Europe ir pasaulē lielākais kompozītmateriālu dakstiņu ražotājs. Katra darbība tiek veikta ar mūsdienīgiem robotizētiem darbgaldiem un iekārtām. Lai saglabātu saražotās produkcijas augsto kvalitāti, koncerna Metrotile Europe speciālisti ir izstrādājuši daudzpakāpju kvalitātes kontroles sistēmu katrā ražošanas posmā.

Speciālista komentārs

Aivars Zēģelis

uzņēmuma «Skārda Serviss» būvdarbu vadītājs

Metrotile dakstiņiem ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar betona vai māla dakstiņiem, tiem ir daudz reiz mazāks svars un jumtu var ieklāt bez papildus jumta konstrukcijas pastiprināšanas. Ja salīdzinām Metrotile dakstiņus ar citiem tērauda profila dakstiņiem, šis jumts ir pārklāts ar akmens smalci, kas samazina nokrišņu radīto troksni. Jumta segums Metrotile piešķir ēkai induvidualitāti. Īpašais izskats un forma ļauj īstenot visdrosmīgākās arhitektu ieceres. Papildus ārējam izskatam jumta segumam ir jābūt ar lieliskām ekspluatācijas īpašībām. Daudzu gadu prakse rāda, ka šīm prasībām vislabāk atbilst jumta segums – Metrotile. Runājot par Metrotile jumta seguma montāžas īpatnībām, jāatzīmē, ka Metrotile lokšņu uzklāšanas laikā nagla tiek iesista nevis no augšas, bet no latojuma brusas priekšpuses, kas ļauj nodrošināt papildu aizsardzību pret vēja iedarbību un vizuāli nav pamanāmas jumta seguma stiprinājuma vietas.

Dabiskā akmens granulāts piešķir Metrotile jumta segumam skaistumu un respektablumu

Dabiskā akmens granulāta ārējais slānis piešķir dakstiņiem eleganci un cēlumu kā arī vienlaikus kalpo, kā droša barjera pret troksni, vēju un lietu, novērš sniega lavīnveida noslīdēšanu no seguma.

Metrotile: XXI gadsimta jumta segums

Izvēloties jumta segumus, vairumam pasūtītāju ir dažas galvenās prasības: tiem jābūt ar nevainojamu dizainu un jāapvieno augsta kvalitāte ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām. Šīm visām prasībām pilnībā atbilst kompozītmateriālu segums, ko izgatavo Beļģijas koncerns Metrotile Europe, pasaulē lielākais kompozītmateriālu dakstiņu ražotājs.

Skaistums un smalkums, izturība un montāžas vienkāršība — šāds Beļģijas ražotā Metrotile jumta seguma raksturojums ļauj to pamatoti nosaukt par 21. gadsimta segumu.

Metrotile dakstiņiem ir desmit profili un plaša krāsu izvēles iespēja

Uzņēmums Metrotile piedāvā desmit oriģinālās kolekcijas ar dabiskā akmens granulātu: MetroBond, MetroRoman, MetroRomana, MetroShake, MetroWoodshake, MetroGallo, MetroClassic, MetroViksen, MetroMistral, MetroShingle. Katrā kolekcijā ir klasiskie krāsu risinājumi, piemēram, kafijas brūnā, sarkanā, pelēkā, zaļā, terakotas krāsā, un melnā. Var izvēlēties arī vienu no vairāku krāsu kombinētajiem variantiem: melni pelēkā, brūni melnā, terakotas dzeltenā, kafijas pelēkā, terakotas pelēkā un sarkanmelnā. Pašlaik pārdošanas līderpozīcijās ir kafijas brūnā un terakotas dzeltenā krāsa. Metrotile kompozītmateriālu dakstiņi izdaiļos jūsu māju un gluži kā dārga juveliera rotaslieta uzsvērs jūsu statusu un individualitāti.

Īpaši ir vērts pieminēt tradicionālo profilu MetroBond, kas rada dabiskā dakstiņu seguma efektu un vislabāk pieskaņojas dažādiem arhitektūras stiliem un iecerēm.

Pasūtītāja iztēlei, kurš izvēlējies Metrotile jumta segumu, var būt neierobežotas iespējas: plašā papildu elementu izvēle ļauj ne tikai izveidot izturīgu segumu, bet arī īstenot visdrosmīgākās arhitektūras ieceres.

Atsevišķi ir vērts uzsvērt uzņēmuma Metrotile montāžas materiālus: speciāli rūdītas naglas ar rievojumu ļauj saskaņā ar firmas tehnoloģiju piesist pie latojuma uzreiz abas metāla dakstiņu loksnes. Šādu naglu kalpošanas laiks atbilst pašu metāla dakstiņu kalpošanas laikam — pārsniedzot 50 gadus.

Metrotile dakstiņu daudzveidīgā kolekcija no klasiskā līdz augsto tehnoloģiju stilam

Gluži kā visi pārējie METROTILE dakstiņu profili MetroBond kolekcija ir slavena ar trokšņu absorbēšanas īpašībām, ekonomiskumu, pilnīgu ūdensnecaurlaidību un izturību. Ar ideālajiem raksturlielumiem MetroBond ir unikāls mājas noformējums. Tas ne vien spēj izdaiļot jebkuru jumtu, bet arī piešķirt pareizo toni visai ēkai.

Beļģijas uzņēmums Metrotile Europe uzskata, ka tieši jumts izceļ ēkas īpašnieka individualitāti un izteic izsmalcināto gaumi. Segums ne tikai var, bet tam arī ir jābūt – stilīgam, košam, izturīgam!

SIA «VINTEKO»
Krūzes iela 3, Rīga
LV-1046, Latvija
Tālr.:+371 67395151
Fakss:+371 67396134
E-pasts: info@vinteko.lv
www.vinteko.lv

Avots: www.apollo.lv

Share

This will close in 0 seconds