fbpx
Eternit jumta segums - pārbaudīta kvalitāte par pieejamu cenu.

ETERNIT jumta segums – pārbaudīta kvalitāte par pieejamu cenu!

ETERNIT jumta segums viļņotās loksnes ir līdzīgs jumta materiāls kādreiz plaši izmantotajam azbesta šīferim, taču abiem ir vairākas būtiskas atšķirības. Viena no svarīgākajām – ETERNIT cementa viļņotas loksnes tiek ražotas bez azbesta! Pateicoties tam, Eternit jumta segums ir videi un veselībai draudzīgs.

Uzņēmums ar starptautisku pieredzi

ETERNIT viļņotās loksnes tiek ražotas Lietuvā vienīgajā šāda jumta seguma rūpnīcā Baltijas valstīs. Uzņēmums “ETERNIT BALTIC” ir starptautiskā Beļģijas būvniecības koncerna “ETEX” grupas sastāvdaļa. Būtisks ir fakts, ka Baltijas valstis ir vienas no tām, kurās jau vēsturiski viļņoto lokšņu segumi ir bijuši vieni no visvairāk izmantotajiem. 1993. gada uzņēmums Lietuvā sāka ražot savas pirmās viļņotās loksnes bez azbesta. Tās tiek ražotas joprojām, kā arī eksportētas uz daudzām pasaules valstīm! Tas ir būtisks pierādījums tam, ka ETERNIT jumta segums ir uzticams un kvalitatīvs.

Labs jumts kalpo ilgi!

ETERNIT viļņoto lokšņu jumta segumi ir izturējuši laika pārbaudi arī Latvijā, kā arī pierādījuši savu popularitāti. Privātmājas, pirtis, nojumes, lieli dzīvojamo ēku kompleksi, sabiedriskās ēkas, ražošanas un lauksaimniecības ēkas – tās un citas ēkas ir būves, kam piemērots šis jumta segums gan būvējot jaunas, gan renovējot jau esošās.

Tie, kas savām ēkām izvēlējušies ETERNIT cementa viļņotās loksnes, novērtē to, ka tas ir vizuāli pievilcīgs, kluss, viegli montējams un ilgmūžīgs jumta segums. Svarīgi, ka ražošanas procesā ņemts vērā viss, lai rezultātā ETERNIT viļņotās loksnes būtu pieejamas par kvalitātei atbilstošu, adekvātu cenu – ilgmūžīgam jumta segumam ne vienmēr ir jāizmaksā daudz.

Ne mazāk svarīgs ir viļņoto lokšņu kalpošanas laiks – ražotājs sniedz 30 gadu garantiju, ja jumts ir montēts, ievērojot montāžas instrukcijas. Labs ETERNIT jumts kalpo ilgi – ja vien darbi veikti rūpīgi un akurāti!

Eternit Gotika

Pilns jumta risinājums ikvienai gaumei!

Latvijas tirgū ETERNIT cementa viļņotās loksnes pieejamas vairākās krāsās piecu (P75 tipa) un astoņu (CB40) viļņu profilos ar jau rūpnieciski nogrieztiem stūriem – pilnībā gatavas montāžai.

Īsākās 5 viļņu loksnes (GOTIKA un VILLA) ir piemērots jumta segums privātmājām un citiem neliela izmēra jumtiem. Savukārt, garākās 8 viļņu loksnes (KLASIKA, AGRO L, AGRO XL) būs piemērotas lielu ēku jumtiem. Izmantojot šīs loksnes lauksaimniecības sektora jumtiem, tās visbiežāk tiek kombinētas ar caurspīdīgajām loksnēm un tiek nodrošināts tas, ka caur jumta segumu ēkā ienāk arī dabiskais apgaismojums, ļaujot samazināt elektroenerģijas patēriņu, kā arī radot dzīvniekiem labvēlīgu mikroklimatu.

Domājot par jumta konstrukcijas maksimālas ilgmūžības nodrošināšanu, svarīgi būtu jumtu nokomplektēt pilnībā: ar visiem jumta oriģinālajiem cementa aksesuāriem un papildelementiem, jumta drošības elementiem, noteksistēmām un ventilācijas izvadiem.

Renovē un ekonomē, izmantojot ETERNIT viļņotās loksnes!

Kopš visā Eiropas savienībā tikai aizliegts ražot azbesta saturošo šīferi, jo atklājās tā negatīvā ietekme uz cilvēku veselību un vidi, ETERNIT bezazbesta jumta segumi kļuvuši par īpaši pieprasītu jumta materiālu tieši renovācijas objektos –privātmājās, daudzdzīvokļu, ražošanas un lauksaimniecības ēkās.

Galvenokārt, iemesls pavisam vienkāršs – azbesta šīfera un ETERNIT cementa viļņoto lokšņu (Klasika, AGRO L un AGRO XL) platums un viļņi sakrīt. Līdz ar to, ja vecā šīfera latojums ir labi saglabājies, var izmantot to un tādā veidā krietni samazināt jumta seguma nomaiņas izdevumus. Vēl viens pluss – saīsinās arī laiks, kas nepieciešams jumta renovācijai. Jauno jumta segumu uz ēkas var redzēt jau pavisam drīz pēc jumta renovācijas darbu sākšanas!

Ideāls risinājums tiem, kas vēlas renovēt ēkas ar mūsdienīgu jumta segumu, taču saglabāt autentiskumu!

Eternit Gotika

Pieejams labākajās būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā!

ETERNIT bezazbesta šīferi Latvijā var iegādāties pie ETERNIT oficiālā pārstāvja jumtu vairumtirdzniecības bāzē VINTEKO, kā arī labākajās būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai veiktu jumta izmaksu aprēķinus, droši elektroniski atsūtiet ēkas projektu vai jumta izmērus – profesionālie un pieredzes bagātie VINTEKO konsultanti veiks jumta aprēķinus, ieteiks labāko risinājumu, kā arī nodrošinās piegādi visā Latvijā!

Ja liec jumtu, tad dari to pārdomāti – lai kalpotu visu mūžu! Ja JUMTS – tad VINTEKO!

www.vinteko.lv

Vairāk par ETERNIT bezazbesta šīfera jumta segumu var uzzināt šeit.

Share