fbpx

ETERNIT Agro L bezazbesta šīferis jeb šķiedrcementa viļņotās loksnes

ETERNIT Agro L bezazbesta šīfera loksnes ir tradicionāla izskata 8 viļņu loksnes (CB40). ETERNIT Agro L sērijas loksnes savu lielo izmēru dēļ īpaši paredzētas dažāda tipa saimniecībām un lauksaimniecības ēkām. ETERNIT Agro L šķiedrcementa lokšņu sastāvs nodrošina, ka zem šī jumta veidosies labs mikroklimats dzīvniekiem un uzglabājamajai produkcijai. Šīs loksnes izmantojamas gan jaunbūvēs, gan ēku renovācijā.

Pateicoties ETERNIT Agro L nogrieztajiem stūriem un optimālajam loksnes izmēram, lokšņu montāža ir ātra un vienkārša. Tāpat, lai darbs uz jumta būtu drošs, ETERNIT Agro L viļņotās loksnes tiek ražotas ar īpašu drošības tehnoloģiju “Safety Strips” katrā vilnī jeb īpašām drošības lentēm. Tās ļauj drošāk un ātrāk montēt jumta loksnes un veikt jumta apkopes darbus. ETERNIT Agro L loksnes iespējams kombinēt ar caurspīdīgajām loksnēm, tādējādi izmantojot dabisko gaismu un samazinot elektroenerģijas rēķinus.

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

Bezazbesta šīferis ETERNIT Agro L – drošs viļņoto lokšņu jumta segums!

8 krāsas

Eternit viļņoto lokšņu krāsošanai tiek izmantota speciāla difūzijas krāsa, kas ļauj jumtam elpot. Plašā krāsu gamma nodrošina iespēju savstarpēji saskaņot visus ēkas elementus, tādējādi veidojot vienotu ēkas vizuālo tēlu un tās harmonisku iekļaušanos apkārtējā vidē.

CurtCoat krāsošanas tehnoloģija

Pateicoties dziļās un vienmērīgās krāsošanas tehnoloģijai, ražošanas procesā loksnes tiek nokrāsotas ļoti kvalitatīvi – tiek izveidota gluda virsma, kas nodrošina lokšņu pārklājuma ilgmūžību un izturību..

Gan jaunām, gan renovējamām ēkām

Eternit bezazbesta šīferis piemērots gan jaunām, gan renovējamām ēkām.

Oriģinālie cementa aksesuāri

Ar rokām gatavotie, oriģinālie Eternit cementa jumta aksesuāri nodrošina jumta kores, malu un fasāžu stūru aizsardzību. To izmantošana ir ērta un rada vizuāli pievilcīgu un pabeigtu izskatu.

Ātra un vienkārša montāža

Viļņoto lokšņu montāžai nav nepieciešami speciāli darbarīki un specifiskas zināšanas. Visas loksnes izgatavotas tā, lai to uzlikšana būtu ērta un tiktu samazinātas montāžas izmaksas.

Laba skaņas izolācija

Eternit viļņotajām škiedru cementa loksnēm piemīt laba skaņas izolācija. Negaisa, lietus un krusas trokšņi tiek labi apsorbēti.

Garantija 30 gadi

Eternit garantē, ka pareizi montēts jumts kalpos ilgi, tāpēc piešķir 30 gadu garantiju visām viļņotajām loksnēm.

Ugunsdrošs

Eternit šķiedru cementa viļņotajām loksnēm ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība.

Noturība pret ķīmisku iedarbību

Cementa viļņoto lokšņu sastāvs garantē to, ka tās neietekmē pelējums, baktērijas, kaitēkļi, skābes, sārmi un citas ķīmiskas vielas. Eternit viļņotās loksnes rada optimālu vidi ēkās, kur jāievēro specifiskas prasības – dzīvnieku fermām un dažāda tipa produktu uzglabāšanas noliktavām.

Izturīgs pret ārējiem faktoriem

Eternit bezazbesta šīfera loksnes ir izturīgas pret lielu, salu un krusu.

Optimāla lokšņu difūzija un mitruma pašregulācija

Viļņotas loksnes ir dabīgs, gaisa caurlaidīgs materiāls. Tām piemīt difūzijas spēja, kas samazina kondensāta veidošanos. Pareizi izveidots jumts ievērojami uzlabo jumta konstrukcijas vēdināšanu un kalpošanas laiku.

Ekoloģisks

Eternit viļņoto lokšņu ražošanā tiek izmantots šķiedru cements, augstas kvalitātes kompozītmateriāli un dabīgas izejvielas. Ražošanas laikā vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas. Uzņēmumam “Eternit Baltic” ir piešķirts arī vides nozīmības apliecinājuma sertifikāts ISO 14 001.

Caurspīdīgās loksnes

Eternit viļņotās cementa loksnes var kombinēt ar caurspīdīgajām loksnēm, kas telpā ļauj ienākt dabīgajai gaismai. Tādējādi var samazināt elektroenerģijas rēķinus. Izmantojot ēkās, kurās mitinās dzīvnieki, tie ir veselīgāki un produktīvāki, jo visu dienu neatrodas mākslīgās gaismas ietekmē.

ETERNIT cementa oriģinālie aksesuāri

Visi cementa oriģinālie aksesuāri pieejami visās krāsās, kādās ir loksnes!

Metāla detaļas / aksesuāri

Komplektējošie aksesuāri

ETERNIT montāžas instrukcija

ETERNIT cementa viļņotās loksnes - brošūra

ETERNIT cementa viļņotās loksnes lauksaimniecībai

ETERNIT Agro brošūra

7 soļi veiksmīgai ETERNIT viļņoto lokšņu montāžai

Eternit glabāšanas un transportēšanas noteikumi

ETERNIT - CB40 bezazbesta viļņoto lokšņu atbilstības deklarācija

ETERNIT cementa viļņoto lokšņu garantijas nosacījumi

Kāpēc izvēlēties ETERNIT oriģinālos cementa aksesuārus?

ETERNIT 8 viļņu lokšņu izturības tests

Eternit bezazbesta šīferis piemērots jumta segums lauksaimniecības ēkām

ETERNIT bezazbesta šīferis – ekonomisks un vizuāli pievilcīgs jumta segums!