fbpx
Bezazbesta šīferis Eternit. Vinteko jumta segumi

Bezazbesta šīferis Eternit – jumta segums, kas pieejams visā Latvijā

Bezazbesta šīferis ETERNIT ir dabīgs un Latvijā jau labi pazīstams jumta segums! Tas piemērots privātmājām, daudzdzīvokļu, ražošanas un lauksaimniecības ēkām. Tāpat šīs viļņotās loksnes mēdz izmantot arī kā oriģinālu fasādes apdares materiālu. ETERNIT bezazbesta šīferis ir piemērots izmantošanai gan būvējot jaunas ēkas, gan renovējot jau esošās. Šī jumta seguma labākās īpašības: tas ir kluss, vizuāli estētisks, ekonomisks un viegli montējams.

ETERNIT viļņoto lokšņu ražošana notiek Lietuvā, izmantojot vācu tehnoloģijas vienīgajā šāda jumta seguma rūpnīcā visā Baltijā. Loksnes tiek ražotas no videi draudzīgiem materiāliem, kā arī to ražošanas procesā vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas! Lokšņu pamatsastāvā ietilpst cements, celuloze, ūdens un tekstilšķiedras. Šķiedrcements viļņotajām loksnēm piešķir vairākas izcilas īpašības! Pateicoties pārbaudītajam ražošanas tehnoloģijas procesam, ražošanas rezultātā rodas šķiedrcementa viļņotās loksnes, kas ir stipras un īpaši noturīgas pret vides ietekmi.

2 PROFILU LOKSNES PLAŠĀ KRĀSU IZVĒLĒ

Bezazbesta šīferis ETERNIT Latvijas tirgū pieejams piecu (P75 tipa) un astoņu (CB40) viļņu profilos vairākās krāsās.

Gotika un Villa ir īsākās loksnes ETERNIT viļņoto lokšņu piedāvājumā. Tām ir rūpnieciski nogriezti stūri un izurbti caurumi, kas atvieglo to montāžu. Visbiežāk tās izmanto privātmājām. Savu augsto viļņu un nelielo izmēru dēļ tās rada ekskluzīvu un vizuāli estētisku jumta izskatu. Šīs loksnes piemērotas gan tradicionāla, gan mūsdienu stila ēkām un izskatīsies vizuāli patīkami un oriģināli.

Viļņotās loksnes Klasika, Agro L un Agro XL ar 8 viļņiem nodrošina klasisku izskatu, kas vizuāli ļoti labi iekļaujas apkārtējās vides harmonijā. ETERNIT 8 viļņu loksnes ir īpaši piemērots, drošs un uzticams risinājums klasisku vērtību piekritējiem gan ēku renovācijā, gan jaunceltnēs. Šīs loksnes visbiežāk izmanto daudzdzīvokļu ēkām, lauksaimniecības un industriālajām ēkām.

ETERNIT viļņotās loksnes ir izturīgas pret ķīmiskajām vielām. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja jāizvēlas jumta segums, kas īpaši piemērots lauksaimniecības ēkām un vietām, kur tiek uzglabātas ķimikālijas. Telpās, kur uzturas lopi, no dzīvnieku urīna izdalās amonjaks, kas salīdzinoši īsā laikā sabojā gandrīz jebkuru jumta segumu. Piemēram, metāla jumts sarūsē 10 gadu laikā. Tādēļ šādām ēkām ir jāizvēlas jumts, kas nereaģē ar ķīmiskām vielām. Tāpat fermu telpās, kurās mīt dzīvnieki, izdalās daudz mitruma. Bezazbesta šīfera jumta segumam ETERNIT mitrums iztvaiko un neveidojas kondensāts! Tieši šī iemesla dēļ bieži vien papildus nav jāieklāj pretkondensāta plēve, kas ir ekonomiski izdevīgi, jo ļauj ietaupīt izmaksas. Jāievēro gan tas, ka pretkondensāta plēvi var neieklāt vienīgi tādos gadījumos, ja jumta konstrukcija ir pareizi izveidota – ar kori un karnīzēm, caur kurām notiek gaisa apmaiņa, kā arī jumts netiek siltināts un to nav plānots apdzīvot.

Pateicoties 8 viļņu lokšņu nogrieztajiem stūriem un optimālajam loksnes izmēram, lokšņu montāža ir ātra un vienkārša. Tāpat, lai darbs uz jumta būtu drošs, ETERNIT 8 viļņu loksnes tiek ražotas ar īpašu drošības tehnoloģiju “Safety Strips” jeb īpašām drošības lentēm. Tās ļauj drošāk un ātrāk montēt jumta loksnes un veikt jumta apkopes darbus.

NOKOMPLEKTĒ VISU JUMTU VIENUVIET!

Domājot par jumta konstrukcijas maksimālas ilgmūžības nodrošināšanu, svarīgi būtu jumtu nokomplektēt pilnībā: ar visiem jumta oriģinālajiem cementa aksesuāriem un papildelementiem, jumta drošības elementiem, noteksistēmām un ventilācijas izvadiem. Arī vēja kastes apdarei ieteicams izmantot materiālu, kas ir ilgmūžīgs, stiprs, izturīgs pret ūdeni un salu. CEDRAL šķiedrcementa dēļi nodrošina visu iepriekšminēto, tāpat ir vizuāli pievilcīgi, viegli montējami un apstrādājami.Tāpat kalpošanas laikā šiem dēļiem nav nepieciešama īpaša apkope. Kā piemēram, koka dēļus kalpošanas laikā bieži nākas pārkrāsot, pārmontēt, kā arī veikt citus papildus darbus, kas ilgtermiņā rada arī papildus izmaksas. Izvēloties CEDRAL apdares dēļu paneļus, par šāda veida papildus apkopi var aizmirst! Dažreiz klientiem šķiet, ka tie ir tikai sīkumi, kas rada papildus izmaksas, taču tie rada būtisku atšķirību gan jumta ekspluatācijā, gan optimāla iekštelpu klimata nodrošināšanā.

Bezazbesta šīfera loksnes var kombinēt ar caurspīdīgajām loksnēm, tādējādi nodrošinot, ka caur jumta segumu ienāk arī dabiskais apgaismojums. Eksperti iesaka lauksaimniecības ēkās vismaz 10% no jumta virsmas noklāt ar šādām caurspīdīgajām loksnēm. Tās ļauj ekonomēt elektrību, kā arī, izmantojot lauksaimniecības ēkām, rada dzīvniekiem patīkamu mikroklimatu.

MONTĒ ĀTRI UN VIENKĀRŠI!

Viļņoto lokšņu montāža ir ātra un vienkārša. Svarīgākais – jāņem vērā montāžas instrukcijas. Ja jumts uzlikts, tās ievērojot, spēkā būs arī garantija. Lielā mērā jumta seguma kalpošanas laiks ir atkarīgs no pareizas jumta seguma ieklāšanas, tāpēc darbus vajadzētu veikt akurāti. Īsākās 5 viļņu loksnes ir nelielas un relatīvi vieglas, tāpēc tās var ieklāt ēkas saimnieks viens pats – pat bez īpašas pieredzes. 8 viļņu lokšņu ieklāšanai tomēr vajadzētu meklēt palīgu vai izmantot profesionāļu pakalpojumus. Lokšņu stiprināšanai jāizmanto skrūves. Tās pavisam noteikti nedrīkst naglot, savādāk loksnes var tikt bojātas un tajās izveidoties mikroplaisas!

REĢISTRĒ GARANTIJU!

ETERNIT viļņotajām loksnēm tiek piešķirta 30 gadu garantija, protams, ja jumts uzklāts, ievērojot visus montāžas norādījumus. Ņemot vērā ilgo garantijas laiku, no pieredzes nākas secināt, ka pirkšanas dokumenti mēdz pazust vai daudzu gadu garumā arī izbalēt. Bet, ja ēkas saimniekam jumta kalpošanas laikā sāk likties, ka ar uzklāto jumtu kaut kas nav īsti kārtībā – bez tiem neiztikt. Lai ēkas saimniekam arī pēc daudziem gadiem būtu šie dokumenti pieejami, uzņēmums “ETERNIT BALTIC” radījis iespēju tos reģistrēt uzņēmuma datubāzē šeit. Jāaizpilda speciāla formā, klāt pievienojot pirkuma dokumenta fotoattēlu. Pēc piecām darba dienām tiek saņemts apstiprinājums par datu saņemšanu un turpmāk tie tiek glabāti uzņēmuma datubāzē. Un viss – par papīra dokumentiem var aizmirst!

MEKLĒ ETERNIT LOKSNES VISĀ LATVIJĀ!

ETERNIT bezazbesta šīferi Latvijā var iegādāties pie ETERNIT oficiālā pārstāvja jumtu vairumtirdzniecības bāzē VINTEKO, kā arī labākajās būvmateriālu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai veiktu jumta izmaksu aprēķinus, droši elektroniski atsūtiet ēkas projektu vai jumta izmērus – profesionālie un pieredzes bagātie VINTEKO konsultanti veiks jumta aprēķinus, ieteiks labāko risinājumu, kā arī nodrošinās piegādi visā Latvijā! Ja liec jumtu, tad dari to pārdomāti – lai kalpotu visu mūžu! Ja JUMTS – tad VINTEKO!

Vairāk par ETERNIT bezazbesta šīfera jumta segumu var uzzināt šeit.

Avots: Apollo.lv

Share