fbpx
Cedral fasādes apdares paneļi. Cedral dēļi.

Fasādes apdares paneļi Cedral

Fasādes apdares paneļi CEDRAL ir pievilcīgs un ilgmūžīgs fasādes apdares materiāls. Tie ir izgatavoti no šķiedrcementa un ir cieti kā akmens un viegli kā parastais koks. Šī materiāla ekoloģiskā un daudzslāņainā šķiedru struktūra CEDRAL fasādes apdares dēļiem piešķir stiprību, tāpēc tie var būt daudz plānāki un līdz ar to arī vieglāki.

CEDRAL šķiedrcementa dēļiem pieejami visi nepieciešamie profili un to montāža ir viegla. Tāpat kalpošanas laikā šiem dēļiem nav nepieciešama īpaša apkope. Kā piemēram, koka dēļus kalpošanas laikā bieži nākas pārkrāsot, pārmontēt, kā arī veikt citus papildus darbus, kas ilgtermiņā rada arī papildus izmaksas. Izvēloties CEDRAL apdares dēļu paneļus, par šāda veida papildus apkopi var aizmirst! Dēļi lieliski sader arī ar citiem celtniecības materiāliem un tos var izmantot dažādos veidos: fasādēm, vēja kastēm, sētām un citur. Daudzveidīgās šķiedrcementu dēļu izmantošanas iespējas ļauj radīt unikālus un radošus risinājumus.

CEDRAL fasādes apdares paneļi pieejami 2 profilos ar atšķirīgu stiprināšanas veidu (Classic un Click), plašā krāsu sortimentā. Dēļi pieejami ar koka imitācijas faktūru, kā arī gludi. Montāža var būt gan horizontāla, gan vertikāla.

Saņem savu bezmaksas fasādes aprēķinu un konsultāciju!

Fasādes apdares paneļi CEDRAL – pievilcīgs un ilgmūžīgs celtniecības materiāls!

2 profili (Classic un Click)

Dēļi vizuāli izskatās vienādi, atšķiras vien to biezums un veids, kā tos montē.

  • Classic – stiprinās ar fasādes skrūvēm.
  • Click – stiprinās ar īpašiem stiprinājumiem un stiprinājumu vietas nav redzamas.
2 veidu virsmas

Gan Classic, gan Click dēļi ir pieejami ar divu veidu virsmu pārklājumu:

  • ar koka imitācijas faktūru
  • gludi
Plašs krāsu sortiments

Apdares dēļi pieejami plašā krāsu sortimentā. Lielā krāsu izvēle un iespēja tās kombinēt, ļauj radīt īpaši unikālus un radošus apdares risinājumus, saskaņojot visus ēkas elementus un nodrošinot ēkas harmonisku iekļaušanos apkārtējā vidē. Dēļi ir rūpnieciski krāsoti ar ūdens bāzes akrila krāsām.

Daudzveidīgs pielietojums

Šķiedrcementa dēļi piemēroti izmantošanai fasādēm, vēja kastēm, sētām un citur.

Pilna piederumu sistēma

Cedral piedāvā plašu fasādes profilu sortimentu. Profili ir pieejami tādās pašās krāsās kā apdares dēļi.

Ātra un vienkārša montāža

Dēļu montāža, izmantojot oriģinālos profilus ir viegla un ātra. Dēļi ir apstrādājami ar ripzāģi un skrūvēšanai nav nepieciešami priekšurbumi.

Ugunsdrošs

Šķiedrcementa fasādes apdares dēļiem ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība.

Izturīgi pret laikapstākļiem un ķīmisko iedarbību

Šie šķiedrcementa dēļi ir izturīgi pret lietu, salu, krusu, UV stariem. Tos neietekmē arī pelējums, baktērijas, kaitēkļi, skābes un sārmi. Šo iemeslu dēļ, Cedral pārspēj parasto koka dēļu īpašības.

Optimāla fasādes ventilācija

Šķiedrcements ir dabīgs, gaisa caurlaidīgs materiāls. Pareizi izveidota fasādes apdare ievērojami uzlabo konstrukcijas vēdināšanu un kalpošanas laiku.

Ekoloģiski

Šo fasādes apdares paneļu ražošanā tiek izmantotas smiltis, ūdens, cements, tekstilšķiedras un celuloze. Ražošanas laikā vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas.

Viegli kopjami

Šķiedrcementa fasādes apdares paneļiem nav nepieciešama īpaša apkope. Tie kalpos ilgi, nezaudējot savu pievilcību. Taču, ja ir vēlēšanās tos nomazgāt, to droši var darīt, izmantojot ziepjūdeni.

Garantija

Garantija 10 gadi, kalpošanas laiks vismaz 50 gadi.

CEDRAL profili

Classic

Cedral Classic fasādes apdares paneļi. Cedral Classic dēļi.

Click

Cedral Click fasādes apdares paneļi. Cedral Click dēļi.