fbpx

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes

Šķiedrcementa plāksnītes CEDRAL (iepriekš Dacora) aizsargā un izdaiļo jumtus un fasādes visā pasaulē! Vienots vizuālais risinājums jumtam un fasādei? Tas ir iespējams! Šāds nepārtrauktās apdares risinājums pasaulē kļūst arvien populārāks. CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes iespējams izmantot gan jumtam, gan fasādei, tādējādi veidojot elegantus un oriģinālus ēkas apdares risinājumus vienotā stilā.

Šķiedrcementa plāksnīšu formu daudzveidība, virsmu faktūra, krāsas, iespēja tās montēt dažādos veidos un kombinēt ar citiem materiāliem rada radošo brīvību radīt tieši savu, unikālo ēkas vizuālo risinājumu! Tā ir spēle ar niansēm – rezultātā iespējams panākt gan ēkas iekļaušanos, gan izcelšanos apkārtējā vidē! Skaists, pamanāms, izturīgs un viegli apstrādājams apdares materiāls, kas kalpos ilgi!

Šķiedrcementa plāksnītes var izmantot ne tikai kā jumta vai fasādes apdares materiālu. Ar CEDRAL plāksnītēm var veidot arī unikālas un radošas dūmvadu un vējmalu apdares ēkām, kur izvēlēts cits jumta segums. Tas lieliski iekļaujas apkārtējā vidē!

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

Šķiedrcementa plāksnītes CEDRAL – elegants un vienots jumta un fasādes apdares risinājums!

Ražotas Beļģijā

Šķiedrcementa plāksnītes ražotas Belģijā. CEDRAL ir Beļģijas būvmateriālu ražošanas koncerna “ETEX” zīmols.

2 veidu virsmas

Šķiedrcementa plāksnītes pieejamas ar 2 veidu virsmas apstrādi:

  • Gludas
  • Strukturētas

Gludās plāksnītes lieliski izskatās uz mūsdienīga stila ēkām, bet šķiedrcementa plāksnītes ar dabīgajam akmenim līdzīgo strukturēto virsmu ir lieliski piemērots tradicionālā stila mājām, kā arī renovācijas objektiem.

Daudzveidīgs pielietojums

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes izmanto kā jumta un fasādes apdares materiālu. Tās iespējams izmantot arī kā skursteņa un vējmalu apdares materiālu ēkām, kur izvēlēts cits jumta segums.

Ilgspējīgs un ekoloģisks jumta segums

Šķiedrcementa plāksnītes ir viegls, videi draudzīgs un ilgtspējīgs materiāls. To ražošanā tiek izmantotas smiltis, ūdens, cements, tekstilšķiedras un celuloze. Estētisks un videi draudzīgs risinājums!

Vieglas

Pateicoties šķiedrcementa plāksnīšu nelielajam svaram, ar tām iespējams pārklāt vieglas konstrukcijas, tās papildus nepastiprinot.

Ugunsdrošas

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītēm ir piešķirta augstas klases ugundrošība.

Viegla montāža

Katra CEDRAL plāksnīte tiek stiprināta atsevišķi ar naglām vai āķiem. Papildus tiek izmantoti daži speciāli rīki, kuri atvieglo un paātrina montāžas procesu. Tāpat kā ar visiem jumta segumiem – svarīgākais sekot montāžas instrukcijai.

Kalpošanas laiks 50 gadi un vairāk

Šķiedrcementa plāksnītes ir ļoti izturīgs jumta/fasādes seguma materiāls un to kalpošanas laiks ir vismaz 50 gadi.

Dažādas formas un klājuma raksti

Plāksnītes tiek ražotas dažādās formās. Tās iespējams montēt dažādos veidos, tādējādi radot interesantus klājuma rakstus un uzsverot ēkas individualitāti.

Radošā brīvība

CEDRAL plāksnītes piemērotas visu veidu jumtiem un fasādēm. Tie vienlīdz labi rotā un izgrezno gan jaunbūves, gan renovācijas objektus! Plāksnīšu plašais formu sortiments, virsmu faktūras, krāsas, dažādie montāžas veidi un iespēja tās kombinēt ar citiem materiāliem, ļauj radīt unikālus risinājumus ikvienai ēkai!

Izturīgs pret laikapstākļiem un ķīmisko iedarbību

Neraugoties uz nelielo svaru, šķiedrcementa plāksnītes garantē nevainojamas funkcionālās īpašības. Šis jumta un fasādes materiāls spēj izturēt visnepastāvīgākos laikapstākļus – spēcīgu lietu, salu, krusu, vēju un karstumu. Plāksnītes neietekmē arī pelējums, baktērijas, kaitēkļi, skābes un sārmi.

Kluss

Šķiedrcementa jumti nodrošina ļoti labu skaņas izolāciju. Negaisa, lietus un krusas radītie trokšņi tiek ļoti labi absorbēti.

Nerūsējošs

CEDRAL plāksnītes, pateicoties to ražošanas izejvielām, nav pakļautas korozijai.

Nav nepieciešama apkope

Šķiedrcementa plāksnītes kalpo ilgi un ekspluatācijas laikā tām nav nepieciešama īpaša apkope.

Dimanta klājums

Horizontālais klājums

Dubultais klājums

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes: montāžas instrukcija

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes: garantijas nosacījumi

Dimanta klājums

Dubultais klājums

Horizontālais klājums

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes jumtiem un fasādēm.

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes rada vienotu un oriģinālu jumta un fasādes vizuālo risinājumu.

CEDRAL šķiedrcementa plāksnītes fasādes apdarē.

CEDRAL (kādreiz Dacora) šķiedrcementa plāksnītes ir skaits, pamanāms un izturīgs apdares materiāls!

CEDRAL plāksnītes piešķir mājai neparastu izskatu!