fbpx
Ķieģeļflīzes King Klinker King Size Vinteko

Garās ķieģeļflīzes KING SIZE no KING KLINKER

Garās ķieģeļflīzes King size no King Klinker ir fasādes/interjera ķieģeļflīzes īpaši garā formātā. Atšķirībā no standarta ķieģeļflīzēm, tās tiek ražotas šauras un pagarinātas – to izmērs ir 490 x 52 mm. Flīžu garenā forma ļauj veidot fasādes ar neticami elegantu izskatu. Ķieģeļflīzes King Klinker izmanto ēku fasāžu apšuvumam, iekšējai sienu apdarei un interjera dizainā.

Ķieģeļflīzes no jaunās King size kolekcijas var pārvērst katru māju par patiesi karalisku dzīvesvietu, piešķirot tai greznu stilu – īpaši mūsdienu arhitektūras stilā. Veidojot šo kolekciju, ņemts vērā arhitektu pieprasījums – tās veidotas tā, lai varētu kalpot arī kā savienojošs elements starp dažādiem materiāliem: stiklu, tēraudu, betonu u.c. Lielisks un ilgmūžīgs materiāls tiem, kas to spēj novērtēt!

Uzņēmums King Klinker ir viens no Eiropas vadošajiem un mūsdienīgākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dažādu būvniecības klinkera produktu ražošanu.

Saņem savu bezmaksas konsultāciju!

Garās ķieģeļflīzes King size no KING KLINKER – garās klinkera ķieģeļflīzes mūsdienīgiem dizaina risinājumiem!

Plašs pielietojums
  • Ārā klinkera ķieģeļflīzes var izmantot, lai izveidotu skaistas ēku fasādes vai dekorētu skursteņus, cokolus un logus no ārpuses.
  • Iekštelpās ķieģeļflīzes tiek izmantotas kā patīkams estētisks akcents dekoratīvo sienu veidošanai vai kamīna apdarei.
Daudzveidīgs dizains

Pateicoties klinkera ķieģeļflīžu pievilcīgajam vizuālajam izskatam, dažādo virsmu faktūrām un plašajai krāsu paletei, ar tām iespējams veidot dažādus, interesantus dizaina risinājumus.

Ilgmūžīgas

Arī pēc vairākiem gadiem klinkera ķieģeļflīzes izskatīsies tieši tāpat, jo laika gaitā tās savu pievilcību nezaudē. Tāpat šo apdares materiālu pēc dažiem gadiem nevajadzēs atjaunot vai mainīt. Klinkers kā celtniecības materiāls tiek lietots jau kopš seniem laikiem, saglabājot savu eleganto izskatu un savas lieliskās ekspluatācijas īpašības ir pierādījis.

Piemērotas ziemeļu klimatam

King Klinker ķieģeļflīžu galvenie tehniskie parametri – izturīgums, stiprība, augsta pretestība sala iedarbībai minimālas ūdens absorbcijas dēļ nodrošina to, ka tās spēj izturēt mainīgas slodzes ar ārējās temperatūras pazemināšanos/paaugstināšanos.

Izturīgas pret atmosfēras un ķīmisko ietekmi

Klinkera ķieģeļflīzēm ir lieliskas ekspluatācijas īpašības – tās nesadalās, nerūsē, nedeg, var izturēt temperatūras svārstības. Izturīgas pret salu, sauli un ķīmisko vielu iedarbību. Tāpat atšķirībā no dažiem citiem fasādes materiāliem, ķieģeļflīzes nepelē.

1000 salizturības cikli

King Klinker vienīgajiem Eiropā ir sertificēti 1000 salizturības cikli, kaut gan standarts nosaka tikai 50-100 ciklu nepieciešamību. Tas nozīmē, ka šīs ķieģeļflīzes kalpos ļoti ilgu laiku, jo spēj izturēt daudzus sasalšanas un atkušanas ciklus.

Drošs produkts

Sastāvs un izgatavošanas metode ir videi draudzīga, tāpēc izstrādājumi ir veselībai nekaitīgi, kas īpaši svarīgi, ja tos izmanto interjerā.

Ugunsdrošas

King Klinker ķieģeļflīzēm ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība. Tāpat šo materiālu var izmantot virsmām, kurām nepieciešama pastiprināta ugunsdrošība, piemēram, kamīna apdarei. Māls, no kā tiek ražotas klinkera ķieģeļflīzes in nedegošs materiāls.

Viegli kopjamas

Īpaša kopšana nav nepieciešama. Bet, ja rodas nepieciešamība, tad fasādi var notīrīt ar augstspiediena strūklu. Interjera ķieģeļflīžu kopšanai var izmantot slotiņu vai putekļu sūcēju.

Kombinējams materiāls

Apvienojumā ar stiklu, koku, tēraudu un citiem materiāliem, iespējams radīt patiešām interesantus vizuālos risinājumus.

Reljefa flīžu aizmugure

Flīžu rievotā aizmugure nodrošina labāku saķeri ar līmi, kā arī atvieglo to līmēšanu.

Noturība pret kondensātu

Klinkera ķieģeļflīzes ir mitrumizturīgas. Tajās praktiski netiek absorbēts mitrums un kondensāts brīvi iztvaiko – sienas “elpo” un nekļūst mitras.

Montāža uz jebkuras virsmas

Ķieģeļflīžu montāža iespējama uz jebkuras virsmas. Vienīgi virsma pirms tam atbilstoši jāsagatavo. Montāžas norādījumu ievērošana, kvalitatīva līme un rūpīgs meistars ir vieni no svarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē ķieģeļflīžu kalpošanas ilgumu.

Stabili augsta kvalitāte

Uzņēmums KING KLINKER ir viens no Eiropas vadošajiem un mūsdienīgākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar dažādu klinkera produktu ražošanu. Rūpnīca savu darbu sākusi jau 1972. gadā. Laika gaitā ir mainījušies tās nosaukumi, bet nav mainījies rūpnīcas mērķis – klinkera produktu ražošana no augstvērtīga dabīgā māla.

Ēkas pievienotā vērtība

Pareiza apdares materiālu izvēle un kvalitatīva montāža, tas ir garants tam, ka ķieģeļflīzes kalpos ļoti ilgu laiku, nezaudējot estētisko pievilcību un ekspluatācijas īpašības.

Sertificētas

King Klinker ķieģeļflīzes atbilst visiem Eiropas standartiem un tām ir piešķirts CE marķējums.

Ķieģeļflīzes KING KLINKER - katalogs

KING KLINKER - montāžas instrukcija

Kā top King Klinker dekoratīvās apdares flīzes

King Klinker produkcija tiek ražota Polijā. Ražošanā tiek izmantotas gadiem pārbaudītas, tradicionālas metodes. Produkti vienmēr tiek ražoti no visaugstākās kvalitātes dabīgajiem māliem.

King Klinker montāžas instrukcija

Ķieģeļflīzes KING KLINKER | Cenas

*detalizētāka informācija par aktuālajām cenām un spēkā esošajām atlaidēm pieejama, sazinoties ar mūsu speciālistu.