fbpx
Cedral Classic fasādes apdares paneļi. Cedral Classic dēļi.

Fasādes apdares paneļi Cedral Classic

Fasādes apdares paneļi CEDRAL Classic ir pievilcīgs un ilgmūžīgs fasādes apdares materiāls, kas montējas tāpat kā dabīgie koka dēļi – “skujiņā”.  Tie ir izgatavoti no šķiedrcementa un ir cieti kā akmens un viegli kā parastais koks. Šī materiāla ekoloģiskā un daudzslāņainā šķiedru struktūra CEDRAL fasādes apdares dēļiem piešķir stiprību, tāpēc tie var būt daudz plānāki un līdz ar to arī vieglāki. Classic dēļu montāža var būt gan horizontāla, gan vertikāla. Tie pieejami plašā krāsu sortimentā ar koka imitācijas faktūru un gludu virsmu.

CEDRAL šķiedrcementa dēļiem pieejami visi nepieciešamie profili un to montāža ir viegla. Tāpat kalpošanas laikā šiem dēļiem nav nepieciešama īpaša apkope. Kā piemēram, koka dēļus kalpošanas laikā bieži nākas pārkrāsot, pārmontēt, kā arī veikt citus papildus darbus, kas ilgtermiņā rada arī papildus izmaksas. Izvēloties CEDRAL apdares dēļu paneļus, par šāda veida papildus apkopi var aizmirst! Dēļi lieliski sader arī ar citiem celtniecības materiāliem un tos var izmantot dažādos veidos: fasādēm, vēja kastēm, sētām un citur. Daudzveidīgās šķiedrcementu dēļu izmantošanas iespējas ļauj radīt unikālus un radošus risinājumus.

Saņem savu bezmaksas fasādes aprēķinu un konsultāciju!

Šķiedrcementa fasādes apdares dēļi CEDRAL Classic – radošs risinājums ikvienai ēkai!

Klasisks

Šķiedrcementa fasādes apdares paneļi ir lielisks dabisko koka dēļu aizstājējs. Atšķiras vien tas, ka to ekspluatācijas laikā tiem nav nepieciešama īpaša apkope. Kā piemēram, dabiskos koka dēļus kalpošanas laikā bieži nākas pārkrāsot, pārmontēt, kā arī veikt citus papildus darbus, kas ilgtermiņā rada arī papildus izmaksas.

2 veidu virsmas

Pieejami ar divu veidu virsmu pārklājumu:

  • ar koka imitācijas faktūru
  • gludi
Plašs krāsu sortiments

Apdares dēļi pieejami plašā krāsu sortimentā. Lielā krāsu izvēle un iespēja tās kombinēt, ļauj radīt īpaši unikālus un radošus apdares risinājumus, saskaņojot visus ēkas elementus un nodrošinot ēkas harmonisku iekļaušanos apkārtējā vidē. Dēļi ir rūpnieciski krāsoti ar ūdens bāzes akrila krāsām.

Daudzveidīgs pielietojums

Šķiedrcementa dēļi piemēroti izmantošanai fasādēm, vēja kastēm, sētām un citur.

Pilna piederumu sistēma

Cedral piedāvā plašu fasādes profilu sortimentu. Profili ir pieejami tādās pašās krāsās kā apdares dēļi.

Ātra un vienkārša montāža

Dēļu montāža, izmantojot oriģinālos profilus ir viegla un ātra. Dēļi ir apstrādājami ar ripzāģi un skrūvēšanai nav nepieciešami priekšurbumi.

Ugunsdrošs

Šķiedrcementa fasādes apdares dēļiem ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība.

Izturīgi pret laikapstākļiem un ķīmisko iedarbību

Šie šķiedrcementa dēļi ir izturīgi pret lietu, salu, krusu, UV stariem. Tos neietekmē arī pelējums, baktērijas, kaitēkļi, skābes un sārmi. Šo iemeslu dēļ, Cedral pārspēj parasto koka dēļu īpašības.

Optimāla fasādes ventilācija

Šķiedrcements ir dabīgs, gaisa caurlaidīgs materiāls. Pareizi izveidota fasādes apdare ievērojami uzlabo konstrukcijas vēdināšanu un kalpošanas laiku.

Ekoloģiski

Šo fasādes apdares paneļu ražošanā tiek izmantotas smiltis, ūdens, cements, tekstilšķiedras un celuloze. Ražošanas laikā vidē netiek izdalītas kaitīgas vielas.

Viegli kopjami

Šķiedrcementa fasādes apdares paneļiem nav nepieciešama īpaša apkope. Tie kalpos ilgi, nezaudējot savu pievilcību. Taču, ja ir vēlēšanās tos nomazgāt, to droši var darīt, izmantojot ziepjūdeni.

Garantija

Garantija 10 gadi, kalpošanas laiks vismaz 50 gadi.

CEDRAL aksesuāri

CEDRAL montāžas instrukcija

CEDRAL: 7 soļi sekmīgai uzstādīšanai

CEDRAL brošūra

CEDRAL ekspluatācijas īpašību deklarācija

CEDRAL garantijas nosacījumi

Vēja kastes apdare ar CEDRAL šķiedrcementa dēļiem

CEDRAL Classic montāža | Kā montēt CEDRAL Classic šķiedrcementa dēļu fasādi paša spēkiem?

CEDRAL šķiedrcementa dēļu montāža: ventilējamās fasādes princips

CEDRAL šķiedrcementa dēļus montē, ievērojot ventilējamās fasādes principu. Tas nozīmē, ka tiek izveidota gaisa šķirkārta un gaiss ieplūst zem CEDRAL fasādes apdares, bet pēc tam izplūst pa sistēmas augšpusi.

Fasādes apdares paneļi CEDRAL | Cenas

*detalizētāka informācija par aktuālajām cenām un spēkā esošajām atlaidēm pieejama, sazinoties ar mūsu speciālistu.