fbpx

WIENERBERGER māla dakstiņi

WIENBERBERGER māla dakstiņi apvieno vēsturiskās ražošanas tradīcijas un mūsdienu modernās tehnoloģijas. Māla jeb keramiskie dakstiņi ir klasisks jumta segums, ko visā pasaulē lieto jau gadsimtiem ilgi. Tie ir ražoti no dabiskiem materiāliem, dažādās formās ar vairākiem virsmu pārklājumiem. To unikālās ekspluatācijas īpašības nodrošina, ka to izmantošanas popularitāte nemazinās arī mūsdienu arhitektūrā – izmantojot tos dažādas sarežģītības konstrukcijas jumtiem un fasādēm.

Izturīgi pret laikapstākļiem un temperatūras svārstībām, ķīmiski noturīgi, ugunsizturīgi, klusi un vizuāli pievilcīgi – tās ir tikai dažas no galvenajām māla jeb keramisko dakstiņu priekšrocībām. WIENERBERGER dakstiņi ir īpaši piemēroti izmantošanai piejūras teritorijās, jo sāļais gaiss tiem nekaitē un tā ietekmē nerūsē.

Uzņēmums WIENERBERGER, kam pieder rūpnīcas vairākās valstīs, ir viens no lielākajiem māla būvniecības produktu ražotājiem pasaulē. Māla dakstiņi ar zīmoliem KORAMIC un TONDACH plašā profilu sortimentā ir tikai daļa no lielā koncerna ražotajiem produktiem.

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

WIENERBERGER māla dakstiņu jumts – dabisks un vizuāli estētisks jumta segums!

RAŽOTI EIROPAS LABĀKAJĀS RŪPNĪCĀS

“WIENERBERGER” piedāvā ļoti lielu KORAMIC un TONDACH zīmolu māla dakstiņu klāstu, kas atkarībā no dakstiņu profila top Vācijas, Čehijas, Polijas, Francijas un Nīderlandes rūpnīcās.

VAIRĀKI PROFILI

WIENERBERGER māla dakstiņi tiek ražoti dažādās formās un izmēros. Sortimentā pieejami klasiski viļņotie un moderni plakanie dakstiņi, kas piemēroti jebkuras formas un sarežģītības jumtiem.

DAŽĀDAS VIRSMAS APSTRĀDES

Dabīgi – māla dakstiņi tiek apdedzināti un virsma netiek apstrādāta. Visbiežāk dakstiņus ar šāda veida virsmu izmanto vēsturiskām ēkām.

Angobēti – māla dakstiņu masai pirms apdedzināšanas klāt tiek piejaukti minerāli vai metāla oksīdi. Šāds pārklājums nodrošina gludu virsmu un vienmērīgu dakstiņa krāsu.

Glazēti – dakstiņi, kuru ķīmiskajā sastāvā ir krāsu veidojošas piedevas un šķidra, sasmalcināta stikla masa, kas apdedzināšanas procesā sacietē un veido glazētu virsmu. Šī glazētā virsma pilnībā noslēdz dakstiņa poras, kā arī nodrošina īpašu aizsardzību pret putekļiem, UV stariem un sūnu veidošanos. Tieši tāpēc šie dakstiņi īpaši piemēroti ēkām, kas atrodas meža tuvumā.

PLAŠA KRĀSU IZVĒLE

WIENERBERGER māla dakstiņi pieejami vairākās krāsās. Lai radītu īpaši unikālu ēkas izskatu, kas atbilst ēkas īpašnieka gaumei – jumtu iespējams veidot, kombinējot dakstiņus no vairākām krāsām.

PILNA KOMPLEKTĀCIJA

WIENERBERGER māla dakstiņu jumtu var papildināt ar dažādiem speciālajiem māla aksesuāriem, dažādām jumta laipām, sniega barjerām utt.

SKAISTS UN VIZUĀLI ESTĒTISKS

Profilu un krāsu daudzveidība nodrošina to, ka ikvienai ēkai iespējams atrast piemērotu WIENERBERGER māla dakstiņu jumtu.
Šos dakstiņus neietekmē dažādi ārējie faktori – lielas temperatūras svārstības, nokrišņi, gaisa piesārņojums un korozija, tāpēc māla dakstiņu jumti arī novecot spēj skaisti un viendabīgi, saglabājot savas fizikālās īpašības.

IZTURĪGS PRET LAIKAPSTĀKĻIEM

WIENERBERGER māla dakstiņi savu funkcionalitāti un formu dažādu laikapstākļu un krasu temperatūras svārstību ietekmē nezaudē. Tāpat, lai samazinātu iespējamos zaudējumus, ko var radīt spēcīgs vējš, droša izvēle ir WIENERBERGER māla dakstiņi. Tā kā dakstiņi montējas pa vienam, tos viegli arī var aizstāt (atšķirībā no citiem jumta segumiem, kur vētras postījumu dēļ var gadīties, ka jāmaina visa jumta plakne).

VIEGLA MONTĀŽA

Profesionālim WIENERBERGER māla dakstiņu montāžu veikt būs viegli. Šie dakstiņi ir liela izmēra, tāpēc to ieklāšana ir ātra. Māla dakstiņu montāžai nepastāv temperatūras ierobežojumi – tos var ieklāt jebkādos laikapstākļos. Tāpat jebkurā laikā jumtu var aprīkot ar papildus aksesuāriem (jumta laipām, sniega barjerām, ventilācijas izvadiem u.c.)

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES STANDARTI

WIENERBERGER pastāvīgi izstrādā produktus un tehnoloģijas, kas veicina attīstību un kā rezultātā iespējams nodrošināt optimālus risinājumus – vizuāli skaistus, ekonomiskus, funkcionālus un videi draudzīgus. WIENERBERGER produkti atbilst visiem būvniecības drošības standartiem – tie ir izturīgi, kvalitatīvi un ilgstoši kalpo.

KALPOŠANAS LAIKS 150 GADI

Māla dakstiņi ir viens no senākajiem jumta segumiem. Tie ir ļoti izturīgi un spēj kalpot pat 150 un vairāk gadus. Tā ir izvēle uz visu mūžu!

ĒKAS PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA

Būvniecībā, tāpat kā citās nozarēs, arvien lielāka nozīme tiek piešķirta atbildībai pret vidi un ilgtspējai. Ilgtermiņā lētāk un saprātīgāk ir izvēlēties būvmateriālus, kas kalpo ilgāk – nevis tos, kas no pirmā acu uzmetiena maksā mazāk. Jāņem vērā, ka ir materiāli, kam vēlāk nepieciešama apkope un remonts, kas ātri vien var pārsniegt sākotnējā pirkuma laikā ietaupīto summu.
Wienerberger māla dakstiņi kalpo ilgāk kā citi jumta segumi un īpašumam piešķir lielāku vērtību. Tieši tāpēc tā ir ēkas investīcija, kas ilgtermiņā atmaksāsies vairāk kā lētākas jumta seguma alternatīvas.

KLUSS

Māla dakstiņu jumts ir kluss. Lietus, vēja un krusas laikā – visi trokšņi tiek ļoti labi absorbēti.

DABISKS UN VIDEI DRAUDZĪGS

Māla dakstiņi ir izgatavoti no dabīgā māla. Tie ir videi draudzīgi visā dzīves ciklā – izejvielu iepirkšanā, ražošanā, iesaiņošanā un pārstrādē. Tāpat, ja tiek nojaukta kāda ēka ar māla dakstiņu juma segumu, tad tos var viegli pārstrādāt, izmantojot dažādos nolūkos un neradot vides piesārņojumu, vai arī izmantot kā jumta segumu kādai citai būvei.

Elpojošs

Viena no lielākajām māla dakstiņu priekšrocībām ir tā, ka tie nodrošina efektīvu siltumizolāciju, elpo un līdz minimumam samazina kondensāciju – pasargājot ēku no sakaršanas un koka konstrukciju bojāšanas. Šie dakstiņi nodrošina optimālu komfortu iekštelpās – ziemā ēkas nezaudē siltumu, bet vasarā tajās ir patīkami vēss.

Ugunsdrošs

Drošība ir prioritāte jebkuram ēkas īpašniekam. Izvēloties WIENERBEGER māla dakstiņus, par to var neuztraukties, jo tiem ir piešķirta augstākā ugunsdrošības izturība – A1 klase.

LABI NOSPRIEGO KONSTRUKCIJU

Pastāv uzskats, ka māla dakstiņu jumts ir smags. Jebkura jumta konstrukcija tiek projektēta, paredzot dažādas papildus slodzes – jumta seguma svaru, sniega un vēja slodzes un dažādus citus rādītājus. Precīzus ēkas aprēķinus, protams, veic projektētāji, bet, ja ēkai tiek veikta renovācija un vēsturiski tur nav izmantots māla dakstiņu jumta segums – iespējams, ka pārbaudot, to izmantot var. Dakstiņu svara priekšrocība ir tā, ka tie stipra vēja un sniega laikā ļoti labi nospriego jumta konstrukciju.

Viegli kopjams

Māla dakstiņu jumtam nav nepieciešama īpaša apkope. Tas ilgi kalpo, nezaudējot savu pievilcību. Taču, ja arī ir vēlēšanās to nomazgāt, to var ērti darīt, izmantojot augstspiediena mazgāšanas iekārtu – dakstiņi atgūs savu sākotnējo izskatu pat pēc vairāku gadu ekspluatācijas.

GARANTIJA

Atkarībā no zīmola, Wienerberger māla dakstiņiem tiek piešķirta garantija:

  • KORAMIC: 30 gadi
  • TONDACH: 33 gadi

Tondach PLANOTON 11

Tondach SENSATON 11

Koramic OREA 9

Koramic ALEGRA 9