fbpx
Betona dakstiņi Benders

BENDERS betona dakstiņi

BENDERS koncerns ir atzīts līderis Skandināvijā betona dakstiņu ražošanā un ir plaši pārstāvēts lielākajā Eiropas daļā. BENDERS betona dakstiņu jumti ieņem līderpozīcijas Zviedrijas jumtu tirgū, kā arī strauji kļūst arvien populārāki arī Latvijā.

Zviedrijā tie tiek ražoti jau kopš 1960. gada. Vairāk kā 50 gadu ražošanas pieredze – tas ir garants kompānijas uzticamībai un piedāvātās produkcijas kvalitātei.

Latvijā piedāvātā Benders betona dakstiņu jumtu produkcija tiek ražota Zviedrijas rūpnīcās, atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

Saņem savu bezmaksas jumta aprēķinu un konsultāciju!

BENDERS betona dakstiņu jumts- pārbaudīta kvalitāte un vērtība!

Ražoti Zviedrijā

Zviedrijā Benders betona dakstiņus ražo jau kopš 1960. gada. Vairāk kā 50 gadu ražošanas pieredze garantē to, ka uzņēmumam un tā ražotās produkcijas kvalitātei var uzticēties.

3 dažādi profili

PALEMA – klasiskie divviļņu S profila dakstiņi

CARISMA – moderni plakanie dakstiņi

EXKLUSIV – klasiskie S profila dakstiņi

4 veidu virsmas apstrādes

Standart – dakstiņi, kas krāsoti ar speciālu Benders krāsu. Krāsa piešķir jumtam klasisku izskatu.

Antīks – dakstiņi ar dzelzs oksīda pigmentu. Krāsa izskatās dabiska. Ļoti piemērota, ja mājas jumtam gribat piešķirt antīku, mazliet vecinātu izskatu.

Candor – dakstiņi ar glancētu virsmu. Krāsas intensitāte mājas jumtu padara košāku. Pārklājuma sastāvā ir arī vielas, kas padara to vēl izturīgāku pret UV stariem un apaugšanu.

Brilliant – dakstiņi ar metālisku spīdumu. Piesātinātā un bagātā krāsa ar ilgnoturīgo mirdzumu ēkai piešķir īpaši atšķirīgu tēlu.

Visplašākā krāsu izvēle

No Latvijā pieejamajiem betona dakstiņiem, Benders piedāvā vislielākās izvēles iespējas. Pievilcīgā krāsu gamma ļaus pieskaņot savu dakstiņu jumtu jebkurai mājas fasādei.

Pilns jumta risinājums

Benders betona dakstiņu jumtu var papildināt ar betona aksesuāriem, dažādām jumta laipām, sniega barjerām utt.

Vizuāli estētisks

Profilu un krāsu daudzveidība nodrošina to, ka ikvienai ēkai iespējams atrast piemērotu Benders betona dakstiņu jumtu.

Īpaši piemēroti Ziemeļu klimatam

Benders betona dakstiņi savu funkcionalitāti un formu dažādu laikapstākļu un krasu temperatūras svārstību ietekmē nezaudē. Tāpat, lai samazinātu iespējamos zaudējumus, ko var radīt spēcīgs vējš, droša izvēle ir Benders betona dakstiņi. Tā kā dakstiņi montējas pa vienam, tos viegli var aizstāt pa vienam (atšķirībā no citiem jumta segumiem, kur vētras postījumu dēļ var gadīties, ka jāmaina visa jumta plakne).

Viegla montāža

Visos Benders betona dakstiņos jau ir izurbti skrūvju caurumi, kas atvieglo montāžu. Dakstiņu nelielais izmērs nodrošina to, ka materiāla atgriezumi ir ļoti minimāli. Tāpat dakstiņu montāžai nepastāv temperatūras ierobežojumi- tos var ieklāt jebkādos laikapstākļos. Tāpat jebkurā laikā jumtu var aprīkot ar papildus aksesuāriem (jumta laipām, sniega barjerām, ventilācijas izvadiem u.c.)

Augstākās kvalitātes standarti

Benders savus ražotos produktus regulāri testē, lai nodrošinātu, ka klienti vienmēr saņem dakstiņus, kas kalpo ilgi.

Garantija 30 gadi

Benders – gadiem pārbaudīta kvalitāte un vērtība!

Kalpošanas laiks 100 gadi

Betona dakstiņi ir pierādījuši savas izcilās funkcionalitātes īpašības un to kalpošanas laiks ir līdz pat 100 gadiem.

Ēkas pievienotā vērtība

Skaists un labi funkcionējošs Benders dakstiņu jumts palielinās Jūsu mājas vērtību- tā ir ilgtermiņa investīcija. Izdalot betona dakstiņu jumta cenu ar kalpošanas ilgumu, var secināt, ka ilgtermiņā izmaksas ir ļoti pievilcīgas, tāpēc šāda jumta izvēle ir ļoti izdevīga un ekonomiski pamatota.

Kluss

Betona dakstiņu jumts nodrošina ļoti labu skaņas izolāciju. Negaisa, lietus un krusas radītie trokšņi tiek ļoti labi absorbēti.

Nerūsējošs

Atšķirībā no citiem jumta segumiem, betona dakstiņu jumts ir nerūsējošs, jo betons nav pakļauts atmosfēras negatīvajai iedarbībai.

Ekoloģisks

Benders betona dakstiņi ir izgatavoti no dabīgām izejvielām, tāpēc tie ir droši lietošanā, kā arī tie ir viegli pārstrādājami.

Elpojošs

Betons ir dabīgs materiāls, tāpēc tas pasargā māju no sakaršanas.

Ugunsdrošs

Benders betona dakstiņu jumtiem ir piešķirta augstas klases ugunsdrošība

Neapdraud kaitēkļi

Tā kā Benders dakstiņi ir ražoti no betona, tos neapdraud kaitēkļi vai mikroorganismi.

Viegli kopjams

Betona dakstiņu jumtam nav nepieciešama īpaša apkope. Tas ilgi kalpo, nezaudējot savu pievilcību. Taču, ja arī ir vēlēšanās to nomazgāt, to var ērti darīt, izmantojot augstspiediena mazgāšanas iekārtu.

Populāri Skandināvijas valstīs

Benders dakstiņus ražo vairākās rūpnīcās. Īpaši populāri savu funkcionālo īpašību dēļ tie kļuvuši tieši Skandināvijas valstīs.

BENDERS profili

PALEMA

CARISMA

EXKLUSIV